Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Vyjadrenie MPRV SR k ochoreniu ministra

Vyjadrenie MPRV SR k ochoreniu ministra

Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ján Mičovský bol cez víkend testovaný na COVID-19. Jeho test vyšiel pozitívne. Minister je v karanténe.

O svojom zdravotnom stave informoval vedenie Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) a všetkých, s ktorými bol v posledných dňoch v kontakte. Úzke vedenie MPRV SR sa v najbližších dňoch podrobí testovaniu na COVID-19. Napriek krízovej situácii vynakladá vedenie ministerstva maximálne úsilie, aby boli všetky naplánované úlohy splnené.

Od pondelka 14. decembra 2020 prechádzajú zamestnanci MPRV SR, ktorí boli v kontakte s ministrom, na systém práce z domu, tzv. home office. Už v posledných mesiacoch prebiehali všetky porady vedenia a rokovania online formou, takže osobný kontakt pracovníkov bol minimálny. MPRV SR ako doteraz, tak aj v najbližších dňoch a týždňoch, si bude svoje úlohy plniť aj v tomto režime. Prioritou zostáva ochrana zdravia a bezpečnosť všetkých zamestnancov.

Autor článku: Anežka Šrojta Hrdá - riaditeľka odboru komunikácie a marketingu
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1558 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlas
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments