Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP

Reklama na portáli poľnoinfo.sk

Spoľahlivý partner už viac ako 10 rokov

Portál poľnoinfo.sk je v prevádzke od augusta 2008 a odvtedy poľnohospodárov nepretržite informuje o novinkách z agrárneho sveta. Robí tak prostredníctvom svojich spolupracovníkov, ktorí sledujú najdôležitejšie udalosti zo slovenského poľnohospodárstva a z cenových informácií. Spravodajský servis dopĺňajú informácie z tlačových agentúr, rezortných inštitúcií alebo partnerských organizácií.

Kvalitu portálu reprezentuje vysoký počet inzerentov, bez ktorých by nebola tvorba a uverejňovanie agrárnych správ možná. Inzerentom vychádzame v ústrety, aby si boli istí, že ich prezentácia na portáli im prinesie želaný efekt.

Výhody banerovej inzercie na Poľnoinfo.sk

Vysoká čitateľnosť textov
Texty a logá ostré v každej veľkosti
Podpora jednoduchých animácií
Optimalizované pre zobrazenie na mobile
Štatistiky videní a kliknutí
Dlhodobé partnerstvo (už od roku 2008)

Živá ukážka možností banerovej inzercie vrátane cien

Reklamné články a cena inzercie

Reklamný článok na portáli Poľnoinfo má cenu 600 €. Jedna spoločnosť môže mať na portáli uverejnených maximálne 10 článkov. Každý článok môže mať maximálne 3600 znakov s medzerami. Úvodná fotografia musí byť na šírku v pomere strán 4:3 a za jej obsah zodpovedá objednávateľ.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o inzerciu nás neváhajte kontaktovať. Našim cieľom je nájsť riešenie, ktoré bude pre prezentáciu vašej spoločnosti najvýhodnejšie a najvhodnejšie. Inzercia je možná najmenej na dobu 10 týždňov.

Tento formulár je chránený systémom reCAPTCHA od Google a vzťahujú sa naň podmienky použitia a ochrany osobných údajov.