Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jeseň LEFT
Branding VUB 2020 Jeseň RIGHT
Branding VUB 2020 Jeseň TOP

Reklama na portáli poľnoinfo.sk

Spoľahlivý partner už viac ako 10 rokov

Portál poľnoinfo.sk je v prevádzke od augusta 2008 a odvtedy poľnohospodárov nepretržite informuje o novinkách z agrárneho sveta. Robí tak prostredníctvom svojich spolupracovníkov, ktorí sledujú najdôležitejšie udalosti zo slovenského poľnohospodárstva a z cenových informácií. Spravodajský servis dopĺňajú informácie z tlačových agentúr, rezortných inštitúcií alebo partnerských organizácií.

Kvalitu portálu reprezentuje vysoký počet inzerentov, bez ktorých by nebola tvorba a uverejňovanie agrárnych správ možná. Inzerentom vychádzame v ústrety, aby si boli istí, že ich prezentácia na portáli im prinesie želaný efekt.

Výhody banerovej inzercie na Poľnoinfo.sk

Vysoká čitateľnosť textov
Texty a logá ostré v každej veľkosti
Podpora jednoduchých animácií
Optimalizované pre zobrazenie na mobile
Štatistiky videní a kliknutí
Dlhodobé partnerstvo (už od roku 2008)

Živá ukážka možností banerovej inzercie vrátane cien

Reklamné články a cena inzercie

Reklamný článok na portáli Poľnoinfo má cenu 600 €. Jedna spoločnosť môže mať na portáli uverejnených maximálne 10 článkov. Každý článok môže mať maximálne 3600 znakov s medzerami. Úvodná fotografia musí byť na šírku v pomere strán 4:3 a za jej obsah zodpovedá objednávateľ.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o inzerciu nás neváhajte kontaktovať. Našim cieľom je nájsť riešenie, ktoré bude pre prezentáciu vašej spoločnosti najvýhodnejšie a najvhodnejšie. Inzercia je možná najmenej na dobu 10 týždňov.

    Tento formulár je chránený systémom reCAPTCHA od Google a vzťahujú sa naň podmienky použitia a ochrany osobných údajov.