Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Aktualizované: Minister Samuel Vlčan má COVID

Aktualizované: Minister Samuel Vlčan má COVID
insert_photoMPRV SR - Minister Samuel Vlčan na fotografii vľavo. Spoločné rokovanie MPRV SR, ŠVPS SR a zástupcov chovateľov ošípaných, spracovateľov bravčového mäsa a zástupcov obchodu k AMO 26. novembra 2021.

Samuel Vlčan sa už druhý týždeň lieči z nákazy koronavírusom. Portál poľnoinfo.sk o tom informujú dva nezávislé zdroje z prostredia ministerstva pôdohospodárstva.

“Minister je aktuálne PN, nevyhnutné pracovné záležitosti riešime online, resp. telefonicky. Do práce sa vráti až po úplnom doliečení sa aj vzhľadom na nedávnu operáciu platničky,” uviedol v piatok (10.12.2021) tlačový odbor agrorezortu.

Naše zdroje nás informujú, že priebeh ochorenia ministra nie je bezproblémový.

Minister pôdohospodárstva sa na verejnosti objavil naposledy v piatok 26. novembra 2021 počas podpisu memoranda o spolupráci pri boji s africkým morom ošípaných. Už v pondelok 29. novembra 2021 mal zrušený pracovný program z dôvodu práceneschopnosti.

 

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: MPRV SR - Minister Samuel Vlčan na fotografii vľavo. Spoločné rokovanie MPRV SR, ŠVPS SR a zástupcov chovateľov ošípaných, spracovateľov bravčového mäsa a zástupcov obchodu k AMO 26. novembra 2021.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments