Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Vieme prví: Minister pôdohospodárstva bol pozitívne testovaný na COVID-19

Vieme prví: Minister pôdohospodárstva bol pozitívne testovaný na COVID-19
insert_photoMPRV SR - piatkový výjazd ministra v Kláštore pod znievom

Minister pôdohospodárstva Ján Mičovský bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19. Informáciu portálu poľnoinfo.sk potvrdili viaceré zdroje.

Minister sa mal o svojom pozitívnom výsledku dozvedieť dnes. Podľa zdrojov portálu poľnoinfo.sk bol pozitívne testovaný aj šofér ministra pôdohospodárstva.

Ešte tento piatok minister pritom zavítal na farmu Vladimíra Masláka, ktorý je správcom občianskeho združenia Dobrý pastier v Kláštore pod Znievom. Ako informoval tlačový odbor agroministerstva, zariadenie poskytuje domov viac ako šiestim stovkám mužov, žien a detí.

Útulok poskytuje sociálne služby fyzickým osobám, ktoré nemajú zabezpečené nevyhnutné podmienky na uspokojenie základných životných potrieb a ktoré nemajú ubytovanie alebo nemôžu doterajšie bývanie užívať,“ informuje tlačová správa.

Podľa fotografií, ktoré v piatok zaslal tlačový odbor, sa výjazdu zúčastnil aj štátny tajomník Martin Fecko alebo generálny riaditeľ sekcie poľnohospodárstva Martin Nevolný. Medzi ľuďmi v blízkosti ministra bolo možné spozorovať aj viacerých poľnohospodárov. Bohuša Sumku, predsedu družstva Belá-Dulice alebo Ivicu Lačnú z PD SNP Sklabiňa.

Na všetkých fotografiách, ktoré v piatok zaslal tlačový odbor ministra, sú účastníci výjazdu zachytení v rúškach.

Podľa programu sa šéf rezortu mal v poslednom predvianočnom týždni zúčastniť Rady ministrov poľnohospodárstva a rybárstva EÚ v Bruseli. Odcestovať tam mal už v pondelok (14. decembra). Vo štvrtok mal rokovať napríklad s vedením Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory.

Rezortnému šéfovi želáme čo najľahší priebeh ochorenia a skoré uzdravenie!

Podporte tvorbu kvalitného obsahu na Poľnoinfo.sk v roku 2021

Podporte tvorbu kvalitného obsahu na Poľnoinfo.sk v roku 2021. Aj platba od našich čitateľov nám pomôže v rozšírení poskytovania pôvodných informácií a otváraní aktuálnych tém. Navyše, získate aktuálny newsletter na rok 2021 s výberom najzaujímavejších článkov, ktorý je určený exkluzívne iba pre podporovateľov portálu poľnoinfo.sk.

Podporte Poľnoinfo.sk hneď teraz jednoduchou jednorazovou platbou kartou

Daňový doklad vám zašleme poštou okamžite po administrácii platby. Exkluzívny newsletter vám budeme zasielať na mail, ktorý ste uviedli v platobných údajoch.

Detaily platby
 
 
 
 
 
Celkom  

 

Powered by Stripe Stripe PCI Stripe PSD2 EÚ Stripe AICPA SOC Stripe E-Money EÚ

Platba kartou je zabezpečená službou Stripe, ktorá používa to najmodernejšie zabezpečenie a spĺňa všetky náležitosti finančnej inštitúcie fungujúcej v Európskej únii: vlastní EÚ licenciu E-Money License, má certifikát PCI DSS Level 1 a spĺňa požiadavky PSD2 and Strong Customer Authentication (SCA), SSAE18/SOC 1 typ 1 a typ 2, a SSAE18/SOC 2 typ 1 a typ 2.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: MPRV SR - piatkový výjazd ministra v Kláštore pod znievom

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments