Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Fotogaléria: Slávnostné vyhodnotenie súťaže Top Agro Slovensko 2019 a 2020

Fotogaléria: Slávnostné vyhodnotenie súťaže Top Agro Slovensko 2019 a 2020
insert_photoKlub poľnohospodárskych novinárov - absolútny víťaz súťaže Top Agro 2019 František Szaxon

Už 25. raz si najúspešnejšie agromanažmenty prebrali na slávnostnom vyhodnotení ocenenie Top Agro Slovensko. Podujatie sa z dôvodu pandémie koronavírusu v minulom roku neuskutočnilo, aj keď NPPC – Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva vyhodnotil výsledky za hospodársky rok 2019 a agrárni novinári pripravili svoju výročnú publikáciu.

V týchto dňoch dostali poľnohospodárski novinári k dispozícii výsledky súťaže za rok 2020 a tak neváhali a udeľovanie ocenení zorganizovali čo najskôr. Predbehli tak tradičnú publikáciu, ktorú poľnohospodári, partneri či rezortné inštitúcie dostanú poštou až v novembri 2021.

Slávnostného vyhodnotenia za ročníky 2019 a 2020 sa v stredu (18.8.2021) zúčastnilo takmer 250 poľnohospodárov zo všetkých regiónov Slovenska. Za hudobného doprovodu pätnástich hudobníkov orchestra Taste of Brass a sprievodného slova Ľubomíra Bajaníka si úspešní roľníci prebrali napríklad aj plastiky trnavskej umelkyne Laury Dokovej.

Garantom súťaže je od jej začiatku NPPC Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva a generálnym partnerom súťaže bola VÚB Banka a COOP Jednota.

Výsledky Top Agro za rok 2020 zverejníme na poľnoinfo.sk v piatok (20.8.2021).

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Klub poľnohospodárskych novinárov - absolútny víťaz súťaže Top Agro 2019 František Szaxon

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments