Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Nenechajte si ujsť virtuálne predstavenie MASSEY FERGUSON. Registrujte sa už dnes!

Nenechajte si ujsť virtuálne predstavenie MASSEY FERGUSON. Registrujte sa už dnes!
insert_photo AustroDiesel

Spoločnosť AustroDiesel GmbH pripravuje jedinečné celoeurópske virtuálne predstavenie BORN TO FARM, ktoré bude zamerané na novinky značky MASSEY FERGUSON. Ak si ho nechcete nechať ujsť, je nutné sa registrovať.

„Žijeme v období, ktoré nepraje podujatiam, kde sa vedia stretnúť zákazníci z celého sveta. Preto sa naša spoločnosť rozhodla, že 3. septembra 2021 o 14:00 pripraví pre priateľov značky MASSEY FERGUSON virtuálne divadlo, na ktorom predstavíme množstvo noviniek. Vstúpime tak do počítačov, či tabletov našich zákazníkov v jednej chvíli na celom svete,“ informuje Rastislav Kocour zo spoločnosti AustroDiesel.

Poľnohospodári si už pri registrácii môžu vybrať tú časť segmentu strojov, ktorá ho najviac zaujíma. V sekcii THE BRAVE sa nachádzajú menšie univerzálne stroje pre farmy hlavne so živočíšnou výrobou. THE BIG skrýva sekciu veľkých strojov pre podniky s väčšou rozlohou a službárov. Sekcia THE SPECIALIST je orientovaná na stredne veľké stroje pre komplexné farmy a podniky s menšou rozlohou.

„Sekciu môžete kedykoľvek zmeniť podľa vášho uváženia pred a dokonca aj počas prezentácie. Samozrejme, všetky tri sekcie budú po odvysielaní voľne dostupné a bude možné sa k nim vrátiť aj spätne,“ vysvetľuje Rastislav Kocour.

Po prezentácii je možné klásť konštruktérom otázky cez chat v reálnom čase. Registrácia na podujatie už bola spustená a prebieha cez nasledovný link: https://borntofarm.masseyferguson.com/

Autor článku: Tlačová správa AustroDiesel
Zdroj obrázku: AustroDiesel

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1529 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments