Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Z ekonomiky

Aktualizované 16:50 – NAKA zadržala Juraja Kožucha

Aktualizované 16:50 - NAKA zadržala Juraja Kožucha
insert_photoTASR

Dnes okolo 13:30 zadržali príslušníci Národnej kriminálnej agentúry Juraja Kožucha, bývalého generálneho riaditeľa Pôdohospodárskej platobnej agentúry.

Stalo sa to pred očami zástupcov poľnohospodárskej samosprávy, ktorí rokovali s vedením PPA o aktuálnych otázkach k systému administrácie platieb. Na rokovaní úzkeho vedenia PPA a poľnohospodárov sa zúčastnil aj Juraj Kožuch ako riaditeľ sekcie priamych podpôr. Počas rokovania prišlo do miestnosti v sídle PPA niekoľko príslušníkov NAKA a bývalého generálneho riaditeľa požiadali, aby išiel s nimi.

„Národná kriminálna agentúra pokračuje vo vyšetrovaní prípadu z prostredia Pôdohodpodárskej platobnej agentúry. V rámci akcie „Dobytkár“ v poobedňajšich hodinách v Bratislave vykonáva zaisťovacie úkony a zadržala jednu osobu dôvodne podozrivú zo spáchania korupčnej trestnej činnosti. Po vykonaní prvotných procesných úkonov budú poskytnuté bližšie informácie,“ vyjadrila sa Polícia SR na sociálnej sieti k zadržaniu Juraja Kožucha.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
5 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
A. Akbari
A. Akbari
22. apríl 2020 19:19

Začínam tomu veriť, že sa pomaly, ale isto dostavuje spravodlivosť a končí éra : NÁŠ ČLOVEK, SKUTOK SA NESTAL, ODMIETAM, ZAMIETAM atď. Verím, že dnešná správa o zadržaní Juraja Kožucha bude mať za následok otvorenie šampanského minimálne u 1200 žiadateľov – subjektov a to som ešte skromný. Je na čase,… Celý komentár »

A. Akbari
A. Akbari
22. apríl 2020 19:26
Odpoveď na  A. Akbari

Doplnenie : aby sa jeho bývalí podriadení ….

NFP
NFP
22. apríl 2020 20:02

Snáď sa ľady fakt konečne pohnú.

PavolH
PavolH
23. apríl 2020 12:42

Nikomu neprajem zle netesim sa z nestastia druhych ale tento arogantny clovek bol tymto skutkom oceneny slusne i ked trochu neskoro.

Adriana
Adriana
23. apríl 2020 14:42

… veľmi neskoro. Už pri Jahnátkovi mali zakročiť.