Zadajte hľadaný výraz

Z ekonomiky Zaujímavosti

Nitrianske výstavisko zrušilo augustový Agrokomplex

insert_photoTASR - Agrokomplex 2013

Krátkym oznamom na webovej stránke štátneho podniku zrušilo dnes nitrianske výstavisko augustovú výstavu Agrokomplex. O zrušení tradičnej výstavy pritom portál poľnoinfo.sk informoval už 9. júla 2021 v článku “Ministerstvo podrezalo tradičnú výstavu. Jej dvojička v Českej republike žije.”

“Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava Agrokomplex sa v tomto roku neuskutoční, nakoľko stále sa meniace opatrenia nevytvorili vhodné podmienky pre organizáciu podujatia tak veľkého rozsahu,” informuje štátny podnik.

Nitrianske výstavisko vo svojom vyjadrení ďalej uvádza, že ministerstvo pôdohospodárstva spolu s výstaviskom Agrokomplex zorganizujú podujatie menšieho rozsahu a bude mať najmä edukačný charakter.

“Podujatie, na ktorom sa predstavia aj rezortné inštitúcie, sa uskutoční v priestoroch Slovenského poľnohospodárskeho múzea a v expozícii živočíšnej výroby a to v plánovanom termíne 19. – 22.8.2021,” informuje nitrianske výstavisko.

O zrušení výstavy Agrokomplex portál poľnoinfo.sk informoval už 9. júla 2021 v článku “Ministerstvo podrezalo tradičnú výstavu. Jej dvojička v Českej republike žije.”

 

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR - Agrokomplex 2013

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1549 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments