Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Z domova Zaujímavosti

Elitní policajti opäť zasahujú! Podľa portálu aktuality.sk obvinili aj osobu s iniciálami N.B.

blank

Národná kriminálna agentúra pokračuje vo vyšetrovaní prípadu z prostredia Pôdohodpodárskej platobnej agentúry.

„V rámci akcie „Dobytkár“ na celom území Slovenskej republiky vykonala zaisťovacie úkony a vzniesla obvinenie trom fyzickým osobám a dvom právnickým osobám za obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti,“ informuje polícia prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Podľa zdroja Aktuality.sk vzniesol vyšetrovateľ obvinenie trom fyzickým a dvom právnickým osobám – medzi nimi má byť aj aj osoba s iniciálami N. B., aké má napríklad aj Norbert Bödör. Ďalšími dvoma obvinenými sú osoby s iniciálmi Ľ. P. a P. K.

Polícia prostredníctvom Facebooku informuje, že vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie v tejto chvíli bližšie informácie nie je možné poskytnúť.

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Facebook Polícia SR

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

2 komentáre

 1. blank
  Barbarič-Stredák
  4. júla 2020

  Tak konečne prišlo na aj na hlavu dotačnej agromafie N.B, ktorému dal Jahnátek „kľúče od špajze“ a my sme mu museli slúžiť. On neváhal a rozbehol biznis model postavený na obsadení kľúčových úradníckych postov a tí na povel schvalovali, kontrolovali, autorizovali a platili „našim“ a inkasovali provízie. Takto zmanipulovaných projektov vo výzvach za r. 2013-2016 bolo odhadom 80%, zatiaľ len malá časť z nich bola zrušená a niektoré aj medializované (Sebechleby, Komiatice atď., na niekoľko strán…). Systém bol tolerovaný nielen vnútornou kontrolou a auditom PPA, ale tiež prikrytý aj dobre platenými poradcami (technická pomoc) a ich prikrášlenými správami do EK. Tieto si dlhodobo objednával Jahnátek aj Matečná u tej istej podnikateľskej skupinky, ktorú ešte v 2014 „schválil“ sám N.B.
  Ale musí sa mu uznať, chalan nás vedel zaplatiť…

  Odpovedať
 2. blank
  Robert Dohál
  4. júla 2020

  Tabuľky s :
  „Tento objekt stráži SBS BONUL sro , Novozámocká 224, Nitra . . .“
  sa operatívne už nejakú dobu strhávajú z brán poľnohospodárskych podnikov.
  Že by identifikačný znak tých čo podpísali „zmluvu s diablom“ ?
  Všimli ste si to ? Alebo sa mi to iba niečo zdalo ?

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.