Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2019 Jesen LEFT
Branding VUB 2019 Jesen RIGHT
Branding VUB 2019 Jesen TOP
Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
Poľnovízia Z domova

Vznikla nová organizácia, ktorá má zlučovať farmárov Slovenska

chat_bubbleKomentáre: 4 visibilityZobrazenia: 1392
UniCredit Bank 2018
Agrall 2019-09-08 Deň poľa Sokolce

„Najhlavnejšie ciele nášho združenia sú hájiť záujmy všetkých farmárov Slovenska, zabrániť rozpredávaniu slovenskej pôdy cudzincom a zdvihnúť status ľudí, ktorí pracujú v agrosektore na patričnú úroveň – aby neboli vnímaní ako nejakí outsideri“, povedal člen prípravného výboru Spolku farmárov Slovenska Milan Kyseľ.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1369 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

4 komentáre

 1. Jan
  16. novembra 2018

  Tomu cloveku p.Kyselovi sa skoro podarilo rozostvat malych a strednych farmarov a vsemozne sa snazil zabranit vzniku iniciativi slovenska.kto za nim stoji.ako sam potvrdil dlhe roky pracoval na min.zahranicnych veci.on sam ma farmu zaregistrovanu od marca tohto roku.pre koho pracuje tento clovek ktory chcel na rokovanie o pripomienkovani prizvat kotlebovu stranu! Tento pan ma k farmarom velmi daleko!

  Odpovedať
 2. Ivan
  17. novembra 2018

  Mate pravdu Jan som na dochodku a tiez som pracoval na ministrstve zahranicia a mozem len potvrdit ze tento clovek ma aj najvyššie utajenie tak by ma neprekvapilo ak bude pracovat pre vladu a nie farmarov!

  Odpovedať
 3. Robo
  18. novembra 2018

  Možno niečo podobné ako Vidiecka platforma.

  Odpovedať
 4. Anonym
  19. novembra 2018

  Anna Balková zakladajúci člen Vidieckej platformy teraz člen Spolku nabudúce člen……..a potom bla bla?

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.