Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Svetové top značky pod jednou strechou!

Svetové top značky pod jednou strechou!
insert_photoHriadeľ, spol. s r. o.

V aktuálnom roku došlo k podpisu dvoch významných kontraktov medzi spoločnosťou HRIADEĽ s.r.o. a korporáciou AGCO GmbH, významným výrobcom svetových TOP značiek poľnohospodárskej techniky. Na základe týchto zmlúv sa stal HRIADEĽ výhradným importérom ďalších dvoch TOP značiek strojov, CHALLENGER a FELLA popri značke FENDT, ktorej predaj slávi tento rok desaťročie.

Kontrakt poveruje spoločnosť HRIADEĽ nielen pre predaj strojov ale aj pre zabezpečenie komplexného servisu služieb, dodávky náhradných dielov a servisu opráv. Zahájenie spolupráce je ohodnotením profesionality spoločnosti HRIADEĽ a silnou skúškou jej kvalít. Značky Challenger a FELLA síce nie sú absolútnou novinkou na slovenskom trhu, avšak očakávania výrobcu sú konkrétne. Zvýšiť pozíciu a imidž značiek a samozrejme ich trhový podiel.

Pod značkou FELLA sú v ponuke vysoko výkonné, robustné, silné kosačky, obracače a zhrňovače, ktoré sa vyznačujú svojou spoľahlivosťou vysokou kvalitou, ľahkým ovládaním a jedinečnou konštrukciou. Kosačky sú vyrábané v dvoch verziách, a to diskové a bubnové. U diskových je pracovná šírka v rozmedzí 2,05 – 9,3 m a plošný výkon dosahujú 3 -12m pri otáčkach 540/ 1000 VH. Obracače ťahané majú pracovnú šírku 5,2 – 15 metrov a otáčky 540 VH. Zhrňovače sú dodávané jedno, dvoj a štvorrotorové, pri pracovnej šírke 6,3 – 12,5 m a otáčkach 540 VH.

Challenger vďaka politike neustáleho zlepšovania a používania najmodernejších technológií produkuje pásové traktory, ktoré predstavujú svetovú špičku a sú výnimočné jedinečnou konštrukciou prevodovky a rozvodovky. Vyznačujú sa s vysokým výkonom až 600 koní a extrémne nízkou plošnou spotrebou pohonnej hmoty. Pásové traktory značky Challenger svojim fenomenálnym výkonom presvedčili mnohých zákazníkov o tom, že jeden takýto traktor dokáže nahradiť niekoľko kolesových traktorov, pri zachovaní – či dokonca zvýšení – celkovej produktivity. Úsporu nákladov si nie je ťažké predstaviť.

Značka Challenger je priekopníkom vo vývoji pohonu s gumovými pásmi, ako jediná produkuje pásové traktory konštruované špecificky pre použitie v poľnohospodárstve. Nezanedbateľnou výhodou pásových traktorov značky Challenger je fakt, že boli od základu vytvorené výrobcom Challenger. Každý jeden komponent bol navrhnutý tak, aby pracoval v dokonalej harmónii. Pásové traktory Challenger sú projektované ako pásové traktory – nejedná sa o prerobené kolesové traktory!

Okrem traktorov pod značkou CHALLENGER sú v sortimente vysokoobjemové aplikátory TERRA – GATOR a samochodné postrekovače RO – GATOR určené tak pre malých podnikateľov ako aj pre veľké farmy.

Veríme, že s novými strojmi a technológiami budeme môcť vyhovieť náročným požiadavkám našich klientov a pomôcť k ich úspornému hospodáreniu.

Autor článku: Ing.Blažena Ácsová - Marketing Manager, Hriadeľ spol. s r.o.
Zdroj obrázku: Hriadeľ, spol. s r. o.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments