Zadajte hľadaný výraz

Poľnovízia Z domova

Poľnovízia: Zadržanie Mareka Kodadu počas akcie Dobytkár

Rozšírili obvinenie. Úplatky v kauze Dobytkár za ďalšie dva milióny eur

V Bratislavskom kraji zasahovala NAKA v akcii Dobytkár. Zo zásahu zverejnila video v ktorom je vidieť, ako bol zadržaný Marek Kodada, bývalý vysoký úradník Ministerstva pôdohospodárstva.

Zásah NAKA

VIDEO: ZÁSAH NAKA Z DNEŠNÉHO RÁNA V AKCII DOBYTKÁRV Bratislavskom kraji dnes opäť zasahovala národná kriminálna agentúra. Ide o pokračovanie akcie Dobytkár. Zadržali sme dve osoby a naďalej vykonávame procesné úkony. O tejto akcii sme verejnosť informovali už začiatkom marca, kedy sme vykonali zaisťovacie úkony na celom území Slovenska v súvislosti s korupčnou trestnou činnosťou a legalizáciou príjmov z trestnej činnosti z prostredia Pôdohospodárskej platobnej agentúry. Vtedy sme zadržali 9 osôb, zaistili sme najmenej 100 000 eur a veci v hodnote minimálne 1 000 000 eur, najmä umelecké diela, súvisiace s vyšetrovanou trestnou činnosťou.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Streda 1. apríla 2020

 

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1558 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlas
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments