Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jeseň LEFT
Branding VUB 2020 Jeseň RIGHT
Branding VUB 2020 Jeseň TOP
Poľnocast Z domova

Poľnocast: Revolučné obdobie pre dorábanie potravín

Poľnocast: Revolučné obdobie pre dorábanie potravín

V našom rozprávaní sa postupne dostávame do dlhého a zložitého obdobia kolektivizácie poľnohospodárstva. Začiatky môžeme datovať do obdobia schválenia zákonov z roku 1949. V žiadnom prípadne nemôžeme celý proces spoločného hospodárenia na pôde hodnotiť ako jedno celistvé obdobie a celé ho odsudzovať. Začína ďalšiu časť poľnocastu Martin Jurčo. Započúvajte sa do relácie portálu poľnoinfo.sk.

Autor článku: Martin Jurčo
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk - Martin Jurčo s grafikou Slovenského rozhlasu (od Čiernych dier), ktorú dostal od portálu poľnoinfo.sk za pravidelné moderovanie Diskusných okrúhlych stolov.

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1590 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.