Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

MPRV: Novým štátnym tajomníkom agrorezortu bude Milan Kyseľ

MPRV: Novým štátnym tajomníkom agrorezortu bude Milan Kyseľ
insert_photoMPRV SR

Štátnym tajomníkom Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) bude Mgr. Milan Kyseľ. Na svojom dnešnom rokovaní ho do funkcie vymenovala vláda Slovenskej republiky. Funkcie sa ujme od štvrtka 17. 6. 2021.

Mgr. Milan Kyseľ (1972) je absolventom Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Od roku 2011 pôsobil ako konateľ v súkromnej spoločnosti so zameraním na poľnohospodársku prvovýrobu, chov hospodárských zvierat, zmiešané hospodárstvo. Pracoval na príprave a realizácii projektov medzinárodnej rozvojovej pomoci v oblasti poľnohospodárstva. Po parlamentných voľbách 2020 pôsobil na Ministerstve pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR ako poradca pre oblasť malých a rodinných farmárov.

„O tom, že pán minister to s podporou malých a rodinných poľnohospodárov myslí úprimne a vážne, svedčí aj moja nominácia. Ďakujem za prejavenú dôveru a urobím všetko preto, aby sme spolu oživili slovenský vidiek,“uviedol Milan Kyseľ po svojom vymenovaní do funkcie.

Návrh na vymenovanie štátneho tajomníka MPRV SR predložil na 16. schôdzu vlády SR minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Samuel Vlčan.

Autor článku: Tlačový odbor MPRV SR
Zdroj obrázku: MPRV SR

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1552 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments