Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Poľnovízia Z domova

Gallová: Nemáme už žiadneho partnera na rozhovor

chat_bubbleKomentáre: 3 visibilityZobrazenia: 1043

„Nemáme už žiadneho partnera aktuálne na rozhovor a považujeme to za nadmieru negatívne a nešťastné,“ hovorí na tlačovej konferencii (21.2.2019) Lucia Gallová, prezidentka Vidieckej platformy.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1460 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

3 komentáre

 1. realista
  21. februára 2019

  Nemému dieťaťu ani vlastná matka nerozumie.
  slovenské príslovie

  Odpovedať
 2. *Miro
  22. februára 2019

  Pani Gallová musite si hladať partnera na rozhovor medzi tými koho zastupujete.Slušní a poctiví poľnohospodári s Vami nebudú komunikovať. Nemajú s Vami spoločnú tému pretože oni skutočne pracujú.

  Odpovedať
 3. jan
  23. februára 2019

  treba zvazit slova.mi pracujme na poliach a ludia ako p.Gallova nech sa z nami stretava a tlmoči nase odkazy .mi nemame cas behat kedy a ako sa zmenil ten a ten zakon a prave to je potencial p.Gallovej.kiez by bolo viac takych žien a ludi.

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.