Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Poľnovízia Z domova

Budú na rizikový fond zdroje?

Dlhé obdobia bez zrážok sa čoraz častejšie podpisujú pod žatevné výsledky. Počas Agrokomplexu sa uskutočnila diskusia, ktorej cieľom bolo hovoriť o rizikách a príprave fondu, ktorý má eliminovať dôsledky extrémov počasia.

Autor článku:
Zdroj obrázku:

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

 1. blank
  Milan
  18. septembra 2017

  Fond a jeho plnenia by sa mali dotýkať hlavne chovateľov dobytka a nie len pestovateľov ovocia ako tomu bolo doteraz.
  A to hlavne tých ktorí sú v kritickej situácii vzhľadom na množstvo vyrobeného objemového krmiva. Tí čo majú len rastlinnú produkciu za tých pár rokov kedy sa ich ndotykala mliečna kríza a kríza masová si nezaslúžia podporu. Veď práve tí čo chovajú zvieratá zamestnávajú viac pracovníkov a tým aj napĺňajú kasu štátu a využívajú zdroje krmív z celého chotára a tvoria kolorit krajiny.
  Ak nebudeme konzumovať ovocie prežijeme, ale chlieb mäso a mlieko sú základom obživy národa

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.