Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Legislatíva Z domova

NR SR: Rada SPF sa rozšíri o M. Sýkoru a O. Šiatkovského

chat_bubbleKomentáre: 0 visibilityZobrazenia: 212

Rada Slovenského pozemkového fondu (SPF) sa rozšíri o Michala Sýkoru a Olivera Šiatkovského, a to na základe návrhu Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) a Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (SPPK). Do funkcie ich v stredu zvolil parlament.

V súvislosti s nadobudnutím účinnosti novely zákona o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách sa zmenil počet členov Rady SPF z jedenásť na trinásť členov. Zvýšil sa počet členov rady, ktorých volí a odvoláva Národná rada SR na návrh vlády zo šiestich na osem. Jedného vláde SR navrhuje ZMOS a jedného SPPK.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk - Oliver Šiatkovský vpravo.

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1463 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.