Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Z domova Zaujímavosti

Na NAKA v Banskej Bystrici vypovedá bývalý predseda parlamentu

blank

Bývalý predseda Národnej rady SR a šéf mimoparlamentnej Slovenskej národnej strany Andrej Danko vypovedá na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA) v Banskej Bystrici. Upozornil na to spravodajský portál Aktuality.sk.

„K prebiehajúcim procesným úkonom NAKA nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie,“ uviedol pre TASR hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

Portál Aktuality.sk píše, že Dankove vypovedanie môže súvisieť s kauzami Dobytkár či Tipos.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR - Na snímke bývalý predseda Národnej rady SR a líder mimoparlamentnej Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko vychádza z budovy Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v Banskej Bystrici, kde vypovedal. 23. júla 2020.

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.