Zadajte hľadaný výraz

Poľnocast Z domova

Jozef Kiss: Predpokladám, že koncom januára, začiatkom februára, začneme opätovne púšťať ďalšie platby

Jozef Kiss: Predpokladám, že koncom januára, začiatkom februára, začneme opätovne púšťať ďalšie platby
insert_photoarchív poľnoinfo.sk - Jozef Kiss

Pôdohospodárska platobná agentúra ukončila vyplácanie priamych platieb pre aktuálny kalendárny rok 9. decembra 2022. Rozhodnutia k priamym platbám pritom stále vydáva. Koľko prostriedkov stihli vyplatiť, ako riešia problémy so svahovitosťou alebo kedy budú vyhodnotené projektové podpory sme sa rozprávali s Jozefom Kissom, generálnym riaditeľom PPA.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk - Jozef Kiss

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
3 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Pavol
Pavol
17. december 2022 17:37

Tak TOTO si nedovolil urobit ziadny minister, a KTO iny ako rezortny minister je zodpovedny za tok penazi v rezorte? Spravaju sa, ako keby minister financii bol v opozicii…
Aj ked mozno niekedy sa tak spraval…

Johnny
Johnny
19. december 2022 7:44
Odpoveď na  Pavol

toto nie je o ministrovi pôdohospodárstva, on nedrží štátnu kasu, ale o tom, že je 19. december a my stále nemáme prijatý rozpočet na ďalší rok a stým súvisia povinnosti pre všetky ministerstvá. Je to hlavne vizitka práce ministra financií a vládnej koalície. Btw. niektoré členské štáty nevyplácajú v decembri… Celý komentár »

Alex
Alex
23. december 2022 1:39
Odpoveď na  Johnny

ono to tak vôbec nie je, v roku 2021 sa schválil zákon o rozpočte, kde boli schválené tieto výdavky aj keby bolo rozpočtové provizórium na rok 2023, tak 1/12 neplatí na dotácie z EÚ fondov…, toto dokazuje iba na neschopnosť ľudí vo vedení rezortu, neboli schopní vykonať ani kontroly na… Celý komentár »