Zadajte hľadaný výraz

Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
Z domova Zaujímavosti

Janka Holéciová je medzi najlepšími slovenskými hovorcami

chat_bubbleKomentáre: 4 visibilityZobrazenia: 778
UniCredit Bank 2018

Najlepším hovorcom v kategórii štátna správa a štátny sektor sa v roku 2018 stal Roman Krpelan, ktorý je riaditeľom komunikačného oddelenia Kancelárie prezidenta SR. V kategórií privátny a komerčný sektor zvíťazil PR a tlačový hovorca spoločnosti Lidl Tomáš Bezák a v kategórií samospráva a neziskový sektor triumfovala hovorkyňa Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory Jana Holéciová. Najlepších víťazov vyhlásili v piatok večer v Bratislave.

 „Tento rok porota v spolupráci s partnerom Slovakia online analyzovala výstupy a pôsobenie viac ako 110 hovorcov v rôznych sektoroch. Víťazi boli ocenení za mimoriadne kvalitnú prácu na pozícii komunikátorov svojich organizácií. A taktiež za vynikajúce komunikačné zručnosti, odbornosť v oblasti aj etické správanie, ktoré má byť neoddeliteľnou súčasťou práce hovorcu,“ uviedol predseda Asociácie hovorcov Slovenska (AHS) Vladimír Machalík.

Porota sa rozhodla v tomto ročníku neudeliť ocenenie TOP Hovorca roka.

Porota sa však rozhodla udeliť mimo štatút súťaže Mimoriadne uznanie poroty Veronike Brunckovej, Karolíne Farskej a Jurajovi Šeligovi z iniciatívy Za slušné Slovensko. Podľa Machalíka sa dokázali stať hlasmi časti spoločnosti. Uznanie získali za mobilizáciu občanov a za zvládnutú komunikačnú kampaň.

Deväťčlenná porota sa skladala z odborníkov na komunikáciu z oblasti médií a redakcií, hovorcov, PR i akademického sektora. Organizátori sa rozhodli aj tento rok darovať výťažok z tomboly neziskovej organizácii tentoraz Nadácii detského kardiocentra.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: Klub poľnohospodárskych novinárov

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1209 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

4 komentáre

 1. Anonym
  8. októbra 2018

  Blaahoželám, Janka!

  Odpovedať
 2. kolektív VÚEPP
  8. októbra 2018

  Pripájame sa ku gratulantom!

  Odpovedať
 3. aksds@aksds.sk
  8. októbra 2018

  Z úprimného srdca blahoželáme, len tak ďalej Janka ! Jej kariéra istotne bude rásť naďalej ! Už ako redaktorka v RTVS sa preukázala na úseku poľnohospodárstva ako vynikajúca odborníčka, bola skromná a dobre sa s ňou spolupracovalo. v mene AKS HP.

  Odpovedať
 4. Jana Holéciová
  9. októbra 2018

  Ďakujem veľmi pekne všetkým za gratuláciu a aj za spoluprácu.

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom.