Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Janka Holéciová je medzi najlepšími slovenskými hovorcami

Janka Holéciová je medzi najlepšími slovenskými hovorcami
insert_photoKlub poľnohospodárskych novinárov

Najlepším hovorcom v kategórii štátna správa a štátny sektor sa v roku 2018 stal Roman Krpelan, ktorý je riaditeľom komunikačného oddelenia Kancelárie prezidenta SR. V kategórií privátny a komerčný sektor zvíťazil PR a tlačový hovorca spoločnosti Lidl Tomáš Bezák a v kategórií samospráva a neziskový sektor triumfovala hovorkyňa Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory Jana Holéciová. Najlepších víťazov vyhlásili v piatok večer v Bratislave.

 „Tento rok porota v spolupráci s partnerom Slovakia online analyzovala výstupy a pôsobenie viac ako 110 hovorcov v rôznych sektoroch. Víťazi boli ocenení za mimoriadne kvalitnú prácu na pozícii komunikátorov svojich organizácií. A taktiež za vynikajúce komunikačné zručnosti, odbornosť v oblasti aj etické správanie, ktoré má byť neoddeliteľnou súčasťou práce hovorcu,“ uviedol predseda Asociácie hovorcov Slovenska (AHS) Vladimír Machalík.

Porota sa rozhodla v tomto ročníku neudeliť ocenenie TOP Hovorca roka.

Porota sa však rozhodla udeliť mimo štatút súťaže Mimoriadne uznanie poroty Veronike Brunckovej, Karolíne Farskej a Jurajovi Šeligovi z iniciatívy Za slušné Slovensko. Podľa Machalíka sa dokázali stať hlasmi časti spoločnosti. Uznanie získali za mobilizáciu občanov a za zvládnutú komunikačnú kampaň.

Deväťčlenná porota sa skladala z odborníkov na komunikáciu z oblasti médií a redakcií, hovorcov, PR i akademického sektora. Organizátori sa rozhodli aj tento rok darovať výťažok z tomboly neziskovej organizácii tentoraz Nadácii detského kardiocentra.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: Klub poľnohospodárskych novinárov

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
4 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Anonym
Anonym
8. október 2018 7:25

Blaahoželám, Janka!

kolektív VÚEPP
kolektív VÚEPP
8. október 2018 19:03

Pripájame sa ku gratulantom!

aksds@aksds.sk
aksds@aksds.sk
8. október 2018 20:29

Z úprimného srdca blahoželáme, len tak ďalej Janka ! Jej kariéra istotne bude rásť naďalej ! Už ako redaktorka v RTVS sa preukázala na úseku poľnohospodárstva ako vynikajúca odborníčka, bola skromná a dobre sa s ňou spolupracovalo. v mene AKS HP.

Jana Holéciová
Jana Holéciová
9. október 2018 13:39

Ďakujem veľmi pekne všetkým za gratuláciu a aj za spoluprácu.