Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Agroinštitút štartuje školenia na GSAA

Agroinštitút štartuje školenia na GSAA
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Už po druhý raz musia grafické prílohy k žiadostiam o priame platby podávať elektronicky všetci poľnohospodári bez výnimky. Tak ako vlani, aj v tomto roku môžu navštíviť bezplatné semináre na Agroinštitúte.

„Cieľom informačných seminárov je poskytnúť pomoc v podobe prezentácie rozhrania a jednotlivých nástrojov GSAA, vrátane praktických cvičení, príkladov a riešenia jednotlivých problémov,“ uvádza štátny podnik Agroinštitút v informácii o začiatku kampane GSAA pre rok 2019.

Školenia sa uskutočnia opakovane, nateraz sú plánované až do konca marca.  Pre uchádzačov sú bezplatné, treba sa však vopred prihlásiť. Na jeden poľnohospodársky subjekt môžu školenia absolvovať najviac dvaja zástupcovia. Kapacita školení je 30 ľudí, ktorí môžu pracovať na pätnástich počítačoch.

„Ide o praktické školenia, kde si prakticky vyskúšajú zakresľovanie hraníc užívania a jednotlivé problémy, s ktorými sa môžu v systéme stretnúť,“ uviedla školiteľka Monika Rizeková.

Termín školení sú dostupné tu: http://agroinstitut.sk/sk/kalendar-skoleni

Autor článku: Ivana Kaliská
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
5 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
19. marec 2019 21:58

p.Huba viete mi vysvetlit prečo Agroinštitút robi vsetky seminare a školenia len v Nitre a okolie a nie aj v Košiciach pre farmarov z vychodneho Slovenska?neskusite sa ich opytat?alebo aj oni zastavaju nazor ze na vychode nič nie je?dakujem za odpoved

realista
realista
19. marec 2019 22:25
realista
realista
19. marec 2019 22:29

re „jan“ -nesprávne smerovaná otázka – skúste sa informovať u niektorého z početných komôr, združení, platforiem, ktoré sa tvária, že Vás zastupujú….

realista
realista
19. marec 2019 22:32

re „jan“ alebo skúste priamo:
http://agroinstitut.sk/sk/kalendar-skoleni/gsaa-pre-kampan-2019-so-zaciatkom-o-800/1073
na konci je kontakt na organizačných garantov