Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
MPRV SR Z domova

Agroinštitút štartuje školenia na GSAA

chat_bubbleKomentáre: 5 visibilityZobrazenia: 864

Už po druhý raz musia grafické prílohy k žiadostiam o priame platby podávať elektronicky všetci poľnohospodári bez výnimky. Tak ako vlani, aj v tomto roku môžu navštíviť bezplatné semináre na Agroinštitúte.

„Cieľom informačných seminárov je poskytnúť pomoc v podobe prezentácie rozhrania a jednotlivých nástrojov GSAA, vrátane praktických cvičení, príkladov a riešenia jednotlivých problémov,“ uvádza štátny podnik Agroinštitút v informácii o začiatku kampane GSAA pre rok 2019.

Školenia sa uskutočnia opakovane, nateraz sú plánované až do konca marca.  Pre uchádzačov sú bezplatné, treba sa však vopred prihlásiť. Na jeden poľnohospodársky subjekt môžu školenia absolvovať najviac dvaja zástupcovia. Kapacita školení je 30 ľudí, ktorí môžu pracovať na pätnástich počítačoch.

„Ide o praktické školenia, kde si prakticky vyskúšajú zakresľovanie hraníc užívania a jednotlivé problémy, s ktorými sa môžu v systéme stretnúť,“ uviedla školiteľka Monika Rizeková.

Termín školení sú dostupné tu: http://agroinstitut.sk/sk/kalendar-skoleni

Autor článku: Ivana Kaliská
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1459 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

5 komentárov

 1. jan
  19. marca 2019

  p.Huba viete mi vysvetlit prečo Agroinštitút robi vsetky seminare a školenia len v Nitre a okolie a nie aj v Košiciach pre farmarov z vychodneho Slovenska?neskusite sa ich opytat?alebo aj oni zastavaju nazor ze na vychode nič nie je?dakujem za odpoved

  Odpovedať
 2. Juraj Huba
  19. marca 2019

  Dobrý deň, preposlal som Váš diskusný príspevok kolegyni, ktorá článok písala. Navrhol som jej, nech pri tvorbe druhého článku osloví okrem Agroinstitutu aj MPRV SR. Keďže sú školenia bezplatné, predpokladám, že si ich pre roľníkov vo svojom štátnom podniku objednáva MPRV a to aj stanovuje podmienky. Je to len moja domnienka. Viac v článku, ktorý kolegyňa pripraví a na ktorý som zvedavý.

  Odpovedať
 3. realista
  19. marca 2019

  re „jan“ -nesprávne smerovaná otázka – skúste sa informovať u niektorého z početných komôr, združení, platforiem, ktoré sa tvária, že Vás zastupujú….

  Odpovedať
 4. realista
  19. marca 2019

  re „jan“ alebo skúste priamo:
  http://agroinstitut.sk/sk/kalendar-skoleni/gsaa-pre-kampan-2019-so-zaciatkom-o-800/1073
  na konci je kontakt na organizačných garantov

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.