Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Zmena na poste generálneho riaditeľa PPA

Na poste šéfa Pôdohospodárskej platobnej agentúry došlo k zmene. Informuje o tom webová stránka agentúry.

Stanislava Grobára nahradil Ing. Juraj Kožuch, PhD., ktorý predtým pôsobil ako riaditeľ Odboru priamych platieb na PPA (predtým pôsobil na Ministerstve pôdohospodárstva a rozvoja vidieka).

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku:

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
8 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
RS
RS
8. apríl 2016 20:39

Diskusia viazne…

agrisato
agrisato
9. apríl 2016 11:42

Dáme im ich 100 dní .?…

Daniela
Daniela
11. apríl 2016 9:44

pán Kožuch je zootechnik, dúfam že sa viac bude zaujímať o problémy v živočíšnej výroby ako jeho predchodcovia.
Malo by sa vrátiť do čias ako kedysi , robiť školenia pre poľnohospodárov , kde budú prítomní aj pracovníci PPA.

dikobraz
dikobraz
11. apríl 2016 16:45

to že Kožuch je zootechnik je absolutne irelevantne. Politika sa tvori na ministerstve a PPA je len vykonávač…. Ale niečo sa už deje lebo je stopnute vydavanie akychkolvek rozhodnuti… no vypada to ze bol nejaku dobu tento prikaz ignorovany… v Nitre dnes pracovnikom udajne zabavili aj pečiatky… asi pride aj… Celý komentár »

pišta
pišta
11. apríl 2016 22:23

to je jedno či je pán generálny zootechnik alebo phd. Jedno je isté, že by mal byť gynekolók, lebo všetko smeruje do p…oriadnej piiixxxp. Čo je toto za politiku, filozofiu, že sa prestali vyplácať dotácie. Ale čo je horšie, nerobia sa ani krížové kontroly. A práve krížové kontroly boli v… Celý komentár »

top farmar
top farmar
12. apríl 2016 12:40

Každému je po volbách asi jasné, že toto je fajront, teraz prežije len ten kto je v strane vysoko alebo reálne funguje aj bez dotácií. Strana pôjde naplné :-))) očakávam projekty na mld. eur bez výziev

farmar
farmar
12. apríl 2016 20:29

myslím. že sa tu rozbehlo solídne hate-ovanie ešte predtým ako sa čokoľvek dobré/zlé mohlo prejaviť. Aj my stojíme s dotáciami, ale kvôli tomu, že nikto z kontrolórov sa nechce uráčiť prísť na kontrolu na mieste a uzavrieť kontroly. apropo toto je marazmus sekcie kontroly ppa a nie priamych platieb odkiaľ… Celý komentár »

agrarnik z HN
agrarnik z HN
13. apríl 2016 12:34

PPA SR sa v posledných rokoch stala zločinecká organizácia na rozvrátenie slovenského poľnohospodárstva. najsilnejšou zbraňou tejto organizácie je neprehľanosť a nejasnosť v predpisoch a nariadeniach. O odbornosti nemožno ani hovoriť ak by sa mali živiť títo pracovníci ako farmári tak maju veľmi krátku životnosť – resp. neboli by schopní ani… Celý komentár »