Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2019 Jesen LEFT
Branding VUB 2019 Jesen RIGHT
Branding VUB 2019 Jesen TOP
Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
Poľnovízia Z domova

Štefan Adam: Príprava základných dokumentov pre tvorbu Strategického plánu

chat_bubbleKomentáre: 1 visibilityZobrazenia: 569
UniCredit Bank 2018

Štefan Adam, riaditeľ NPPC – Výskumného ústavu ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva hovorí vo svojom vystúpení, na konferencii k Strategickému plánu, o dôležitosti nastavenia vnútorných procesov, vrátane prípravy podnikateľského, právneho a finančného prostredia.

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1423 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

  1. dedo jozef
    14. októbra 2019

    aspon garantovane vykupne ceny štatom ,nebolo by prijemnejšie začinajucim a mladym čitať na polnoinfo vykupne ceny komodit v krajskom meste mesiac vopred,ako sledovať ceny v Pariži,Chicagu,ktore nikto nikomu nezaplati,alebo prečitať mesiac pozadu aka bola priemerna cena hydiny,bravčoveho,mlieka,ktoru tiež ani jeden prvovyrobca nedostal.na svetovych burzach ta cena aspon koliše,je načo pozerať,ale ta v Bratislave je velmi,velmi nudna,

    Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.