Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Článok dňa MPRV SR Z domova

Aktualizované 20:05 – Sekční riaditelia Gudába a Ryba skončili

Sekční riaditelia odvolaní

Podľa aktuálnych informácií došlo dnes k ukončeniu pracovného pomeru u dvoch sekčných riaditeľov, ktorí na MPRV pôsobili od roku 2016.

„Dnes bolo rozhodnuté o okamžitom ukončení pracovného pomeru u Jaroslava Gudábu, ktorý zastával pozíciu generálneho riaditeľa Sekcie rozvoja vidieka a priamych platieb,“ informuje zdroj portálu poľnoinfo.sk.

Odchádza aj Štefan Ryba, generálny riaditeľ Sekcie poľnohospodárstva. Podľa informácií portálu poľnoinfo.sk aj on mal podpísať okamžité ukončenie pracovného pomeru.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1574 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

4 komentáre

 1. Filip Kľačanský
  20. mája 2020

  Štefan, život nekončí! Želám Ti mnoho úspechov v ďalšom osobnom a pracovnom živote!

  Odpovedať
 2. agrisato
  20. mája 2020

  Vždy som tohto človeveka bral ako ,, ťažkého profesionála “ , a to , že odchádza je mi úprimne ľúto. Snáď sa nemýlim a nevezme ho NAKA !

  Odpovedať
  1. bps
   20. mája 2020

   Vraj je OK…

 3. Nitran
  26. mája 2020

  Tak prišla karma aj na Gudábu, ktorý si slušne polepšil cez projekty technickej pomoci z PRV, ale už dočaroval …

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.