Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Poznáme novú ministerku pôdohospodárstva

Poznáme novú ministerku pôdohospodárstva
insert_photoGabriela Matečná počas Diskusných okrúhlych stolov v roku 2014, ktoré spoluoganizuje poľnoinfo.sk.

Po úvahách, ktoré média uvádzali v súvislosti s nominantmi na najvyšší post v agrorezorte nastalo prekvapenie a chlebové odvetvie bude viesť Gabriela Matečná.

Gabriela Matečná je nominantkou Slovenskej národnej strany na post ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. Verejnosť ju pozná ako generálnu riaditeľku Slovenského pozemkového fondu. 

Štatni tajomníci by mali byť Anton Stredák (SMER – SD), súčasný vedúci služobného úradu na rezortnom ministerstve a Tibor Papšo (#Sieť), SHR zo Šuje. 

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Gabriela Matečná počas Diskusných okrúhlych stolov v roku 2014, ktoré spoluoganizuje poľnoinfo.sk.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
31 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
dikobraz
dikobraz
21. marec 2016 18:40

… a je to… v “pr**li”… Stredák štátnym tajomníkom? Ten čo tam personálne rozhodoval o veciach o ktorych ani Jahnátko nevedelo? Ten ktorý tam dotlačil bezpečnostného technika??? Zbohom zdravý rozum… nitrianska klika sa tak lahko neda…

Anonym
Anonym
21. marec 2016 18:41

Toto si zaslúžilo poľnohospodárstvo? Hanba… SNS si týmto svojim krokom dala vlastný gól. Odpísať jedného z najväčších odborníkov v tomto obore Ing. Vladimíra Chovana človeka, ktorý sa roky snažil o zlepšenie situácie v poľnohospodárstve. Týmto krokom ste sa ,,drahý´´ pán Danko pochovali. Môj hlas v ďalších voľbách určite nebude patriť… Celý komentár »

Dodo
Dodo
21. marec 2016 18:45

Občania ktorí ešte neboli ministrami nech sa hlásia u súdruha Žinčicu

RS
RS
21. marec 2016 18:52

Vzdy je lepsie ked tam je clovek, ktory nie je viazany na produkciu. Znechuteny nech sa pridaju k Matovicovi.

Anonym
Anonym
21. marec 2016 18:58

Ja teda p. Chovana osobne nepoznám, ale podľa jeho vystúpení môžem povedať že to je jeden vzdelaný a v poľnohospodárstve zabehnutý človek. Tejto nominacií nechápem… Takýto podraz? To sa nerobí…

Anonym
Anonym
21. marec 2016 19:37

Tak toto ste napľuli do tváre poľnohospodárom,ktorí verili že príde ODBORNÍK tak ako ste mali vo Vašej predvolebnej kampani……. ODBORNE.Neviem či p. Matečná na SPF nominant SMERU-SD je zrazu zázrakom nominant SNS.Tak ktorá politická strana vlastne povedie rezort??Môj hlas určite v budúcich voľbách nedostanete a myslím že nie som sama.

top farmar
top farmar
21. marec 2016 19:58

Voliť Slotovu stranu v parlamentných volbach a myslieť pri tom na niečo pozitívne pre rezort je porucha osobnosti, alzheimer alebo niečo podobné, zvrátenosť úplná, šialenstvo. V budúcich volbách príde nejaký trtko a povie, že reinkarnoval HZDS a pôjdete ho voliť v nádeji na lepšie časy, tu niet pomoci v tejto… Celý komentár »

Farmer
Farmer
21. marec 2016 20:03

Ja si viem celkom živo predstaviť vyjednávanie o zostavení vlády. Pán režisér sa postavil pred koaličných kumpánov, rozdal papiere a povedal niečo v tomto zmysle – “Celú noc som na tom pracoval, ale vyšlo mi to takto. Na papieroch čo som vám rozdal máte v prvom stĺpci ministerstvo, ktoré som… Celý komentár »

zet
zet
21. marec 2016 20:06

Farmer: Úplne s vami súhlasím…

bps
bps
21. marec 2016 20:46

STANO!!! kde si ?????????????????

Pišta
Pišta
21. marec 2016 20:50

No zbohom. Máme čo sme nechceli. Tajne som ale veril, že to dopadne takto vytiahne sa skryté eso z rukáva. Na SPF sa šafárilo celkom dobre, čiže trend na ministerstve nepôdohohospodárstva a likvidácii vidieka ja jasný. …a čo mladé zutekalo a to staré, to ostalo Nejak takto vidím situáciu. Treba… Celý komentár »

realista
realista
21. marec 2016 21:33

gratulujem pani Matecna

jm
jm
21. marec 2016 22:02

Mňa to ani neprekvapilo,že opäť na post ministra bol nominovaný človek ako kusovka. V podstate je to jedno kto obsadí post ak nemá primerané právomoci vo svojích rukách. Jahnátek bol šľabikárový príklad . Áno vaše blahorodie .Hlboko sa klaniam atď.Treba pochopiť jednu vec . Kým budú hyeny ovládať našu spoločnosť… Celý komentár »

BT
BT
21. marec 2016 22:10

BRAVO!!! Tak asi je na case ponuknut druzstvo zahranicnym, podctivou pracou tomu vela moznosti do buducna nedavam

Anonym
Anonym
22. marec 2016 4:59

Dalsia HRUSTICKA HUZEVNATA. Klobuk dolu pred Chovanom! Je to ELITA OSOBNOSŤ a este o nom budeme pocut a vidiet za nim vysledky!!!!!!!!