Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Článok dňa MPRV SR Z domova

Novým generálnym riaditeľom sekcie poľnohospodárstva bude Martin Nevolný

Martin Nevolný

Podľa informácií portálu poľnoinfo.sk sa novým generálnym riaditeľom sekcie poľnohospodárstva stane Martin Nevolný, ktorý dlhodobo pôsobil v rizikovom manažmente poľnohospodárskych podnikov.

„Dúfam, že tá spolupráca bude s poľnohospodármi lepšia, k prospechu výroby a životného prostredia. Iná cesta totiž nie je,“ povedal pre portál poľnoinfo.sk Martin Nevolný.

Ten je absolventom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre so zameraním na živočíšnu výrobu. Roky ho poľnohospodári poznali z pôsobenia v spoločnostiach  Allianz Slovenská poisťovňa, Agro Voderady Slovenská Nová Ves a Respekt Slovakia.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Facebook Martin Nevolný (foto z roku 2012).

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1574 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.