Zadajte hľadaný výraz

Poľnocast Z domova

Jozef Bíreš: Len so šikovnými ľuďmi sa vieme pohnúť dopredu

Jozef Bíreš: Len so šikovnými ľuďmi sa vieme pohnúť dopredu
insert_photoautor - Jozef Bíreš, nový minister pôdohospodárstva.

Jozef Bíreš, nový minister pôdohospodárstva, bol do funkcie vymenovaný presne pred týždňom. Portálu poľnoinfo.sk poskytol dnes (22.5.2023) rozsiahly rozhovor o tom, ako sa dajú z pozície šéfa rezortu riešiť vysoké ceny potravín, ako bude postupovať pri ukrajinských agrokomoditách a či chystá v rezorte personálne zmeny. Neobišli sme ani tému vyhodnotenia investičnej poľnohospodárskej výzvy, prípravu čerpania prostriedkov zo strategického plánu, vyplatenia odškodnenia za dovoz ukrajinských komodít na Slovensko a nevynechali sme ani situáciu v pozemkovom fonde. Nakoniec sme sa nového ministra pýtali, či vymenovanie za šéfa rezortu vníma ako satisfakciu po snahe exministra Jána Mičovského nahradiť ho vo funkcii šéfa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: autor - Jozef Bíreš, nový minister pôdohospodárstva.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
2 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
František Horváth
František Horváth
23. máj 2023 17:55

Zdravím Vás pán Bíreš, veru máte svätú pravdu, len so šikovnými ľuďmi sa vieme niekam posunúť k lepšiemu, len je veľká škoda, že tých šikovných ľudí nám nejako ubúda, doslova ich treba hľadať ako ihlu v kope sena ako sa hovorí, všetko šikovné nám uteká preč a to je veľká… Celý komentár »

Luboš
Luboš
14. september 2023 14:19

Keď je málo obylia, treba dotovať poľnomafiu. Keď je veľa obilia treba dotovať mafiu. Že pán Bíreš. Nikomu nerozdávajte verejné zdroje a robte kroky, aby ste vytvorili podmienky pre malých a stredných poľnohospodárov.