Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Aby bolo naše odvetvie nielen zelené, ale aj čisté

Aby bolo naše odvetvie nielen zelené, ale aj čisté

Víkend patril na Výstavisku Agrokomplex záhradkárom a stavbárom. Medzi spektrom sadeníc a stavebných materiálov, ale nezanikli ani technológie pre poľnohospodárstvo.

„Naši zákazníci mali najväčší záujem o vysokotlakové čističe. Keď s nimi hovoríme o ich potrebách, zväčša skončíme pri profesionálnych zariadeniach, ktoré budú využívať dennodenne,“ hovorí počas výstavy Gardenia Andrea Krajčírová, marketing asistent spoločnosti Kärcher.

Už počas krátkej návštevy expozície Kärcher bolo jasné, že pokiaľ ženy skôr inklinovali k čistiacim zariadeniam do domácnosti, muži si neraz kľakli k zavlažovacím systémom, ktoré boli nainštalované priamo na ploche. Na to, aby si zavlažovanie spoľahlivo plnilo svoju funkciu je ale potrebné mať dostatok vody. Najlepšie vlastnej. Pre týchto zákazníkov Kärcher ponúka širokú paletu odvodňovacích a zavlažovacích čerpadiel.

„Záujem návštevníkov sa orientuje aj na čistiace stroje. Tie, ktoré vystavujeme na Gardenii sú zväčša určené na menšie dvory. Do poľnohospodárskych podnikov odporúčame systémy profi, ktoré sú vyvinuté na dlhodobé používanie,“ hovorí Andrea Krajčírová, ktorá dopĺňa, že takéto systémy je možné vidieť priamo v ich predajni, alebo na výstavách určených skôr pre odbornú verejnosť.

 

Kärcher v súčasnosti upevňuje svoje postavenie v poľnohospodárstve, keď v ostatných mesiacoch sa snaží jasne komunikovať s poľnohospodárskymi klientmi o ich potrebách.

„V ostatnom období sme vstúpili do AGRION – Združenia dodávateľov pôdohospodárskej techniky v SR a stali sme sa aj hlavným partnerom súťaže o Najkrajší chotár,“ hovorí Lucia Balagová, vedúca sekretariátu spoločnosti Kärcher.

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Bratislavská 25

949 01 Nitra

www.karcher.sk

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: 2 x poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1551 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments