Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

ŽIVOTOPIS Stanislava Becíka

ŽIVOTOPIS Stanislava Becíka
insert_photoaktualne.sk - Karol Valtera

Doc. Ing. Stanislav Becík, PhD. sa narodil 25. mája 1952. Je absolventom Agronomickej fakulty Vysokej školy poľnohospodárskej (1982), dnes Slovenskej poľnohospodárskej univerzity (SPU) v Nitre.

Na Fakulte ekonomiky a manažmentu spomínanej vysokej školy získal v roku 2004 v odbore Odvetvové a prierezové ekonomiky poľnohospodárstva a lesníctva titul PhD. V roku 2007 sa na Fakulte európskych štúdií a regionálneho rozvoja STU v Nitre v odbore Ochrana pred hospodárskymi katastrofami habilitoval na docenta.

V roku 1973 začal pracovať v Združení agropodnikateľov, družstvo (ZAD) Dvory nad Žitavou, kde prešiel od robotníckej profesie po funkciu hlavného zootechnika. V roku 1988 sa stal predsedom družstva.

V roku 1998 ho zvolili za predsedu Regionálnej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (RPPK) Nové Zámky. Od roku 2000 je Stanislav Becík členom predstavenstva Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory Bratislava. Je členom Vedeckej rady Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov (FAPZ) SPU Nitra.

Stanislav Becík je ženatý a má tri deti. Ovláda anglický a ruský jazyk.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: aktualne.sk - Karol Valtera

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments