Zadajte hľadaný výraz

Biopalivá Z domova

Pozvánka na seminár – „Obnoviteľné zdroje energie: Biomasa a bioplyn na Slovensku”

Pozvánka na seminár -  „Obnoviteľné zdroje energie: Biomasa a bioplyn na Slovensku"
insert_photodvojtýždenník Poľnohospodár

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora pripravuje pod záštitou nemeckého Spolkového ministerstva hospodárstva a technológií a Nemeckej energetickej agentúry seminár zameraný na sprostredkovanie aktuálnych informácií a výmenu poznatkov v oblasti biomasy a bioplynu medzi účastníkmi zo Slovenska a Nemecka.

Podujatie, ktoré sa bude konať 14. októbra 2008 v Bratislave v priestoroch Ministerstva hospodárstva SR, Mierová 19, je určené pre zástupcov priemyselných a poľnohospodárskych podnikov, verejnej správy, organizácií a inštitúcií, ktorí sa zaoberajú problematikou využívania týchto obnoviteľných zdrojov energie. Na seminári vystúpia odborníci z Nemecka i zo Slovenska.

Súčasťou programu je aj prezentácia nemeckých firiem z oblasti biomasy a bioplynu, pričom cieľom podujatia je i naštartovanie spolupráce a vznik partnerstiev medzi slovenskými a nemeckými firmami.

Náklady na seminár hradí organizátor.

Program a návratku nájdete tu na web-stránke Ministerstva pôdohospodárstva SR www.land.gov.sk ako i na web-stránke Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory www.dsihk.sk na začiatku septembra 2008.

Záujemcovia o účasť môžu potom poslať vyplnenú a potvrdenú návratku najneskôr do 7. októbra 2008na faxové číslo 02/20 655 542,prípadne na e-mailovú adresu info@dsihk.sk.

Autor článku: MP SR
Zdroj obrázku: dvojtýždenník Poľnohospodár

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Predchádzajúci článok
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments