Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z ekonomiky

Výsledok verejnej súťaže na dodávku múky a cestovín

Výsledok verejnej súťaže na dodávku múky a cestovín
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Pôdohospodárska platobná agentúra vyhodnotila ponuky na realizáciu potravinovej pomoci, ktoré boli v termíne do 15. marca 2011 predložené do verejnej súťaže na dodávku pšeničnej hladkej múky a bezvaječných cestovín v prospech najodkázanejších osôb v roku 2011. PPA prijala celkovo tri ponuky.

Víťazom verejnej súťaže sa stalo konzorcium slovenských mlynov Mlyn Sládkovičovo, Mlyn Pohronský Ruskov a českého výrobcu cestovín Europasta SE, ktorý je výhradným vlastníkom spoločnosti Ideál Slovakia, s.r.o.

Rozhodujúcim kritériom bola ponuka maximálneho množstva tovaru, ktorý je firma schopná vyrobiť zo 45 000 t obilia. Víťazná ponuka deklaruje, že konzorcium je schopné z tohto množstva obilia vyrobiť 10 012 t múky a 10 012 t bezvaječných cestovín. Neúspešný uchádzač MPC CESSI, a.s. Spišská Nová Ves ponúkol 6570 t múky a 6570 t bezvaječných cestovín, ďalší neúspešný uchádzač PENAM SLOVAKIA, a.s. Nitra ponúkol 3600 t múky a 3600 t bezvaječných cestovín.

Okruh osôb, ktorým bude táto potravinová pomoc distribuovaná, je predmetom spresnenia medzi Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Námietku voči výsledku tejto verejnej súťaže je možné podať do 10 dní od doručenia oznámenia uchádzačom. Zmluva s úspešným uchádzačom môže byť podpísaná najskôr v 16. deň od doručenia oznámenia.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments