Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jeseň LEFT
Branding VUB 2020 Jeseň RIGHT
Branding VUB 2020 Jeseň TOP
Článok dňa MPRV SR Z domova

Aktualizované – Vieme prví: Ministerstvo pôdohospodárstva je oslabené v dôsledku ochorenia COVID-19

Aktualizované - Vieme prví: Ministerstvo pôdohospodárstva je oslabené v dôsledku ochorenia COVID-19

Ministerstvo pôdohospodárstva funguje opäť len s jedným štátnym tajomníkom. Andrej Gajdoš, ktorý bol do funkcie menovaný len 13. augusta 2020 je práceneschopný. Podľa dvoch nezávislých zdrojov portálu poľnoinfo.sk, z prostredia ministerstva pôdohospodárstva, mu bolo v závere minulého týždňa diagnostikované ochorenie COVID-19.

Portál poľnoinfo.sk požiadal o oficiálnu reakciu aj šéfku odboru komunikácie a marketingu Anežku Hrdú.

„Štátny tajomník Andrej Gajdoš bol minulý týždeň pozitívne testovaný na COVID – 19. Pán minister, prvý štátny tajomník Martin Fecko aj ostatní zamestnanci, ktorí prišli s pánom Gajdošom do kontaktu boli na testoch a všetci mali negatívne výsledky,“ informuje portál poľnoinfo.sk Anežka Hrdá.

Andrej Gajdoš vyštudoval Fakultu ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. V súčasnosti pôsobí ako konateľ AgriBusiness, súkromnej spoločnosti pôsobiacej v agrosektore, zaoberajúcej sa implementáciou a koordináciou pri zavádzaní podporných schém a priamych platieb do praxe pre poľnohospodárske podniky, riešením legislatívnych otázok, poradenstvom a spoluprácou pri riadení fariem.

Gajdoš v minulosti pracoval aj ako referent MPRV SR a stál pri budovaní Pôdohospodárskej platobnej agentúry, kde neskôr aj pôsobil ako vedúci oddelenia autorizácie priamych platieb a následne ako riaditeľ odboru priamych a environmentálnych podpôr. Gajdoš  pôsobil aj ako poradca/konzultant Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory.

 

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: MPRV SR

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1581 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.