Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Svetové top značky v Dvoroch nad Žitavou

Svetové top značky v Dvoroch nad Žitavou
insert_photoAGRION - Spoločnosť Hriadeľ sa prezentovala aj na Dni poľa v Očovej

Deň poľa v Dvoroch nad Žitavou sa v utorok a v stredu (4. a 5. júna) uskutoční len druhý raz, ale už si získal obľubu u mnohých vystavovateľov. Návštevníci budú môcť vidieť odrody poľných plodín, novinky v chemickej ochrane rastlín, ale aj ukážky poľnohospodárskej techniky.

„Po vlaňajšom úspešnom Dni poľa v Dvoroch nad Žitavou nás teší, že aj tento rok môžeme poľnohospodárom predviesť modernú a výkonnú techniku z nášho portfólia svetové top značky pod jednou strechou. Prezentovať sa budú takmer všetky výkonové kategórie traktorov FENDT so zameraním na ťažké poľnohospodárske práce v  agregácii s pracovným náradím na komplexné spracovanie pôdy HORSCH a FRAMEST. Okrem traktorov FENDT môžu návštevníci vidieť aj obilný kombajn rovnomennej značky,“ hovorí Blažená Ácsová, marketingová špecialistka spoločnosti Hriadeľ.

Pri tohtoročnom vývoji počasia určite zaujme predvádzaný pásový traktor Challenger, ktorý minimalizuje utláčanie pôdy. Nezanedbateľnou výhodou týchto traktorov je, že boli od základu navrhnuté ako pásové traktory a nejedná sa o prerobené kolesové traktory!

„Pre stále aktuálnu zelenú žatvu môžu návštevníci vidieť kosačky, obracače a zhrňovače značky FELLA, ktoré patria do korporácie AGCO obdobne ako FENDT a CHALLANGER,“ hovorí Blažena Ácsová.

Zástupcov spoločnosti Hriadeľ, spol. s r. o. stretnete na Dňoch poľa v Dvoroch nad Žitavou už v utorok, keď návštevníkom odpovedia na otázky, ktoré sa týkajú nie len technických parametrov strojov, ale aj ich financovania.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: AGRION - Spoločnosť Hriadeľ sa prezentovala aj na Dni poľa v Očovej

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments