Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2019 Jar LEFT
Branding VUB 2019 Jar RIGHT
Branding VUB 2019 Jar TOP
Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Strategický plán – Príležitosť obnoviť lesk nášho poľnohospodárstva?

chat_bubbleKomentáre: 1 visibilityZobrazenia: 459
UniCredit Bank 2018

Vlani v júni portál poľnoinfo.sk pripravil konferenciu k predstaveniu legislatívneho návrhu Európskej komisie k agrárnej politike na roky 2021 – 2027. Už 20. júna 2019 sa uskutoční pokračovanie tejto konferencie s podtitulom: Strategický plán – Príležitosť obnoviť lesk nášho poľnohospodárstva?

Cieľom podujatia je oboznámiť poľnohospodárov, potravinárov, dodávateľov vstupov, rezortné a samosprávne organizácie s priebehom príprav Strategického plánu ako základného dokumentu pri implementácii novej Spoločnej poľnohospodárskej politiky 2021-2027. Strategický plán si pripravuje samotný členský štát Európskej únie a má byť prispôsobený potrebám jeho poľnohospodárov.

Pri príprave programu konferencie je kladený dôraz na to, aby zástupcovia poľnohospodárskych samospráv jasne určili priority svojich organizácií. Cieľom je dostať ich základné požiadavky do Strategického plánu, ktorý by mal byť pripravený do konca roka 2019.

Na konferencii poľnoinfo.sk nechceme poukazovať na stokrát prežuté témy, ale za účasti rezortnej ministerky Gabriely Matečnej hovoriť o dokumente, ktorý bude stáť buď za rozvojom, alebo stagnáciou nášho odvetvia v najbližších rokoch.

Program konferencie:

Pozvánku, ako aj prihlasovací formulár na podujatie nájdete na prepojení: https://polnoprojekt.sk/konferencia-strategicky-plan/

Autor článku: Juraj Huba – poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1325 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

  1. IvanKo
    11. júna 2019

    Extrémne komentované, len čo je pravda… Prečo asi tak…

    Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.