Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Strategický plán – Príležitosť obnoviť lesk nášho poľnohospodárstva?

Strategický plán – Príležitosť obnoviť lesk nášho poľnohospodárstva?
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Vlani v júni portál poľnoinfo.sk pripravil konferenciu k predstaveniu legislatívneho návrhu Európskej komisie k agrárnej politike na roky 2021 – 2027. Už 20. júna 2019 sa uskutoční pokračovanie tejto konferencie s podtitulom: Strategický plán – Príležitosť obnoviť lesk nášho poľnohospodárstva?

Cieľom podujatia je oboznámiť poľnohospodárov, potravinárov, dodávateľov vstupov, rezortné a samosprávne organizácie s priebehom príprav Strategického plánu ako základného dokumentu pri implementácii novej Spoločnej poľnohospodárskej politiky 2021-2027. Strategický plán si pripravuje samotný členský štát Európskej únie a má byť prispôsobený potrebám jeho poľnohospodárov.

Pri príprave programu konferencie je kladený dôraz na to, aby zástupcovia poľnohospodárskych samospráv jasne určili priority svojich organizácií. Cieľom je dostať ich základné požiadavky do Strategického plánu, ktorý by mal byť pripravený do konca roka 2019.

Na konferencii poľnoinfo.sk nechceme poukazovať na stokrát prežuté témy, ale za účasti rezortnej ministerky Gabriely Matečnej hovoriť o dokumente, ktorý bude stáť buď za rozvojom, alebo stagnáciou nášho odvetvia v najbližších rokoch.

Program konferencie:

Pozvánku, ako aj prihlasovací formulár na podujatie nájdete na prepojení: https://polnoprojekt.sk/konferencia-strategicky-plan/

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
3 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
IvanKo
IvanKo
11. jún 2019 11:31

Extrémne komentované, len čo je pravda… Prečo asi tak…

Karol Sandal
Karol Sandal
16. júl 2019 7:57

Pan Huba, kde je mozne najst prezentacie z konferencie Strategický plán – Príležitosť obnoviť lesk nášho poľnohospodárstva – v elektronickej verzii? Vdaka.

necertifikovaný poradca
necertifikovaný poradca
16. júl 2019 9:25
Odpoveď na  Karol Sandal

Dávam do Vašej pozornosti aj nasledovný materiál

http://www.mpsr.sk/index.php?navID=47&sID=184&navID2=1263

Záverečná správa revízie výdavkov na pôdohospodárstvo a rozvoj vidieka