Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Rokovali o čerpaní eurofondov

Rokovali o čerpaní eurofondov
insert_photoFacebook Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka - Rokovanie s SPPK o projektových podporách.

Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč (Smer-SD) začiatkom roka diskutoval s predstaviteľmi Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (SPPK) o čerpaní eurofondov. Agrorezort o tom informoval na sociálnej sieti.

“Témou pracovného stretnutia boli aktuálne výzvy, a to dočerpanie projektových výziev z nevyčerpaných finančných prostriedkov z predošlého programovacieho obdobia Programu rozvoja vidieka, najmä v oblasti špeciálnej rastlinnej a živočíšnej výroby, ako aj druhá modifikácia strategického plánu Spoločnej poľnohospodárskej politiky,” spresnilo Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR.

“Na ministerstve si uvedomujeme, že od prvých dní treba slovenským poľnohospodárom a potravinárom pomôcť, a so zástupcami SPPK budeme viesť sociálny dialóg, aby sme našli spoločné riešenia,” dodal agrorezort.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: Facebook Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka - Rokovanie s SPPK o projektových podporách.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Milan Marták
Milan Marták
8. január 2024 9:39

Snáď MPRV SR vie a pozná lepšie “čo treba” a kde “treba” a komu treba a z čoho alokovať resp.realokovať / presunúť,ake SPPK ,ktorá je len a iba zriadená pofidérnym zákonom ???