Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Poľnocast Z domova

Poľnocast: Družstevníctvo ako symbol spolupráce a rozvoja

Poľnocast: Družstevníctvo ako symbol spolupráce a rozvoja

Agrárny novinár Martin Jurčo sa v prvom podcaste na portáli poľnoinfo.sk vráti do minulosti. Odkryje význam družstiev pre život obyvateľov. Akoby symbolicky tento poľnocast odznieva v prvý deň roka 2020. Družstvá už raz postavili náš vidiek na nohy. Umožnili roľníckemu a robotníckemu obyvateľstvu lacnejšie nakupovať, úspešnejšie hospodáriť a napomáhali aj prenikaniu moderných prostriedkov hospodárenia do vidieckeho prostredia. Vypočujte si celú reláciu priamo v článku, alebo si ju stiahnite do vášho zariadenia.

Autor článku: Martin Jurčo
Zdroj obrázku: Martin Jurčo

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1574 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.