Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Pestovatelia cukrovej repy podávajú od včera žiadosti o dotácie

Pestovatelia cukrovej repy podávajú od včera žiadosti o dotácie
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie podľa nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 347/2009 Z. z. o poskytovaní dočasnej štátnej pomoci pre pestovateľov cukrovej repy

Pôdohospodárska platobná agentúra v súlade s nariadením vlády SR č. 347/2009 Z. z. o poskytovaní dočasnej štátnej pomoci pre pestovateľov cukrovej repy ( ďalej len „nariadenie vlády“)vyzýva oprávnených žiadateľov k predkladaniu žiadosti o poskytnutie dočasnej štátnej pomoci v roku 2009 v termíne od 9. septembra 2009 do 21. septembra 2009 na podporné opatrenie podľa § 2 nariadenia vlády Dotácia pre pestovateľov cukrovej repy.

Žiadosť sa predkladá osobne na príslušnom Regionálnom pracovisku Pôdohospodárskej platobnej agentúry na tlačive, ktorého vzor je súčasťou tejto výzvy /nájdete na stránke www.apa.sk/, kompletne so všetkými povinnými prílohami. Prílohou tejto výzvy je aj usmernenie k vyplňovaniu žiadosti.

Žiadatelia z okresov patriacich do pôsobnosti RP PPA Bratislava (Bratislava I – V, Malacky, Pezinok, Senec) predkladajú žiadosť na sekciu štátnej pomoci, ústredie PPA Dobrovičova 12, 815 26 Bratislava.

Bližšie informácie o spôsobe poskytovania štátnej pomoci je možné získať priamo na ústredí PPA v Bratislave (sekcia štátnej pomoci).

Autor článku: PPA - ATIS
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments