Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Fotogaléria: Slávnostné vyhodnotenie súťaže Top Agro Slovensko 2018

Už 24. raz si najúspešnejšie agromanažmenty prebrali ocenenie Top Agro Slovensko a 19. raz ocenenie Najkrajší chotár roka. Podujatie sa každoročne koná v inom regióne Slovenska a tento rok organizátor súťaže – Klub poľnohospodárskych novinárov vybral známy hotel neďaleko mesta Brezno.

Slávnostného vyhodnotenia sa zúčastnilo viac ako 220 poľnohospodárov zo všetkých regiónov Slovenska. Za hudobného doprovodu akordeónového virtuóza Michala Červienku a sprievodného slova Štefana Skrúcaného si úspešní roľníci prebrali napríklad aj plastiky trnavskej umelkyne Laury Dokovej.

Garantom súťaže je od jej začiatku tento rok jubilujúci Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva a generálnym partnerom súťaže bola už druhý rok VÚB Banka.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Klub poľnohospodárskych novinárov

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.