Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa MPRV SR Z domova

Dialóg z poľovníckej chaty o Kissovi a Vlčanovi

Dialóg z poľovníckej chaty o Kissovi a Vlčanovi
insert_photoMPRV SR - Samuel Vlčan (vpravo) a Jozef Kiss na tlačovej konferencii 24. januára 2022.

V závere októbra informovali Denník N a spravodajský portál aktuality.sk o nahrávkach z poľovníckej chaty, kde sa predseda Smeru Róbert Fico stretol aj s majiteľom SBS Bonul – Miroslavom Bödörom, ktorý je otcom Norberta Bödöra obvineného napríklad v korupčnej kauze Dobytkár. Dnes podvečer (24.1.2022) Denník N zverejnil prepisy rozhovorov z chaty, kde sa aktéri rozprávajú o ministrovi pôdohospodárstva Samuelovi Vlčanovi a generálnom riaditeľovi Pôdohospodárskej platobnej agentúry Jozefovi Kissovi.

„Dialóg sa odohral vlani 22. júla na chate, ktorú so súhlasom súdu odpočúvala a nahrávala polícia. Fico a Bödör starší sa rozprávali o Jozefovi Kissovi, ktorého Vlčan tri týždne pred schôdzkou vymenoval za riaditeľa Pôdohospodárskej platobnej agentúry,“ informuje Denník N.

Podľa zistení Denníka N nie je Jozef Kiss obom aktérom rozhovoru neznámy. Miroslav Bödör má poznať aj Samuela Vlčana, ktorého pracovnú kariéru opisuje Róbertovi Ficovi.

Samuel Vlčan aj Jozef Kiss v reakcii pre Denník N uvádzajú, že Bödörovcov nepoznajú

Prepis nahrávky spolu s reakciami ministra a šéfa PPA si môžete prečítať tu: https://dennikn.sk/2691763/bodor-hovori-ze-sa-pozna-s-vlcanom-a-vola-ho-samo-minister-to-odmieta/?ref=tit1

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: MPRV SR - Samuel Vlčan (vpravo) a Jozef Kiss na tlačovej konferencii 24. januára 2022.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Tibor
Tibor
25. január 2022 11:00

Tak tomuto sa hovorí, urobiť capa záhradníkom … a to hneď na dvoch najvyšších pozíciách na ministerstve a PPA, gratulujem, tak to preto museli tak rýchlo upratať Mičovského a jeho ľudí, lebo im prekážali!!!