Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Zmeny na portáli poľnoinfo.sk

Na tohtoročnom Agrokomplexe oslávilo poľnoinfo.sk svoje štvrté výročie založenia. Z aktivity, ktorá začala viac pocitovo, ako podložená prepočtami ekonomickej výhodnosti sa za toto obdobie stal projekt, ktorý sa snažil zaplniť medzeru na trhu agrárnych online informácií. Portál si po čase získal svoju čitateľskú základňu a najmä dôveru svojich návštevníkov.

Už niekoľko dní si otvárate jeho redizajnovanú verziu. Cesta k tejto podobe nie je jednoduchá. Nejde totiž len o zmenu grafickú, ale najmä funkčnú. A k tej sa ešte stále prepracovávame. Mnohé rubriky sme ešte naplno nespustili a náš programátor s grafikom ich postupne dostávajú do podoby, akú sme si naplánovali. Dnes vidíte základ, ktorý budú tvoriť vaše obľúbené články, ale aj rubriky, ktoré sme predtým neponúkali. Vždy automaticky aktualizované budú informácie o pracovných ponukách, meteorologických informáciách, ale napríklad aj burzových cenách. Aj táto rubrika ešte prechádza dôležitými úpravami, preto ju zatiaľ vidíte len vo veľmi obmedzenej podobe. Preto vás prosíme o trpezlivosť.

Všetko potrebuje svoj čas. Postupne pribúdajú noví spolupracovníci, ale aj funkcie, ktoré si moderné technológie vyžadujú. Pôvodné poľnoinfo.sk fungovalo v nezmenenej podobe takmer štyri roky. Stránka za to obdobie morálne a funkčne zastarala. Vieme, že mnohí ste si na ňu zvykli. Určite však nájdete aj v novej grafickej podobe koncept starého portálu. Všetko to, čo sme považovali za dobré sme sa snažili zachovať. Veríme, že aj vy nám zachováte priazeň.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku:

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments