Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Významné ocenenia za inovácie

Významné ocenenia za inovácie
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Fendt si stráži svoju povesť inovatívneho vodcu a na medzinárodnom veľtrhu poľnohospodárskych zariadení Agritechnika 2015 získal viacero ocenení. Nezávislá Nemecká poľnohospodárska organizácia (DLG) rozhodla o udelení jednej zlatej a štyroch strieborných medailí za predstavené novinky.

“Fendt ponúkol na veľtrhu Agritechnica 2015 viac inovatívnych riešení, ako inokedy,“ hovorí Peter-Josef Paffen, predseda správnej rady Fendt.

Odborníci nezávislej komisie  veľtrhu Agritechnica Innovations udelili z 311 registrovaných noviniek 2 zlaté a 44 strieborných medailí.

Zlatá medaila je udeľovaná produktom s úplne novými funkciami a významne vylepšenými procesmi. Rozhodujúci je ich význam pre praktické použitie, výhody pre farmy, celkový manažment, zlepšenie životného prostredia, ako aj uľahčenie práce a zvýšenie jej bezpečnosti. Tieto kritéria spĺňa VarioGrip Pro.

Fendt VarioGrip Pro

Nový systém mení tlak v pneumatikách  z 0.8 baru (práce na poli ) na 1.8 barov, iba za 30 sekúnd. Týmto splnil  Fendt  požiadavku svojich zákazníkov na kratší čas plnenia, prinášajúci úsporu času a nákladov pri súbežnej flexibilnej a rýchlej zmene vykonávaných činností.

“Tento rýchly systém kontroly tlaku  v pneumatikách  znižuje čas strávený  jazdou po ceste a umožňuje prácu na poli pri nízkych a pôde prispôsobených tlakoch,“ odôvodnila svoje rozhodnutie porota. 

 

Fendt VarioDrive

S novým Fendt VarioDrive, Fendt nielen rozvíjal ďalej Vario prevodovku, ale vyvinul tiež úplne nové riadiace ústrojenstvo s inteligentným pohonom všetkých štyroch kolies, ktoré je po prvýkrát uvedené s novým Fendt 1000 Vario. S pomocou VarioDrive je predná náprava riadená nezávisle od zadnej, čo má za následok zvýšenie priľnavosti, lepšiu trakciu  a manévrovateľnosť.

Fendt Grip Assistan

S cieľom pomôcť vodičovi traktora pri výbere správneho zaťaženia a nastavení správneho tlaku v pneumatikách, Fendt vyvinul nový asistenčný systém, ktorý odporučí správne doťaženie traktora a optimálny tlak  priamo na termináli.

360° camera system

Štyri ultra-široké kamery, spoja svoje digitálne záznamy do jediného obrazu na termináli. Ťažko prístupné oblasti okolo stroja sú viditeľné. Vodič vidí teraz celý stroj z vtáčej perspektívy.

Fendt Former 12555 X

AGCO / Fendt je prvým výrobcom na veľtrhu Agritechnika 2015, ktorý prezentuje rotačný zhrňovač sena s inovatívnym elektrickým integrovaným pohonom, elektromotor je priamo integrovaný do rotora.

Autor článku: Blažena Ácsová - marketing špecialist v spoločnosti Hriadeľ, spol.s r. o.
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments