Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Poľnocast Z domova

Vystúpenie Jána Mičovského k programovému vyhláseniu vlády

blank

Slovenské polia by už nemali vyzerať ako priemyselné lány. Postarať sa o to chce minister pôdohospodárstva Ján Mičovský (OĽaNO). Uviedol to v stredu v rozprave k programovému vyhláseniu vlády. Vyzdvihol tiež potrebu zvýšiť potravinovú sebestačnosť. V rámci poľnocastu portálu poľnoinfo.sk ponúkame celý záznam vystúpenia ministra. Môžete si ho stiahnuť aj do svojho zariadenia.

Autor článku: NR SR
Zdroj obrázku: NR SR

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1573 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

  1. blank
    Jozef Bulla
    1. mája 2020

    Vážim si priamy a vecný spôsob vystúpenia p. ministra Jána Mičovského. Pomôžme sebe a všetkým,ktorí v v potu tváre a zacchovaní krajiny i nášho bytia som pochopil jeho posolstvo a hlavne vízie vrátane oživenia vedy. Slovenskej vedy,ktorá roky prispievala k tomu,že napriek koristníctvam individuí stále žije jej pôsobenie pre lepšie pôdohospodárstvo v budúcnosti. Pán minister prosím,venujte pozornosť aj racionálnemu pôsobeniu pôdohospodárskej vedy a hlavne oživeniu jej Slovenskej akadémii pôdohospodárskych vied. Bratia Češi to stále akceptujú. V úcte a dobrej budúcnosti bývalý už historický II. predseda Slovenskej akadémie . V úcte akademik UČSAV, prof. Ing. Jozef Bulla

    Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.