Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Vysokí štátni úradníci sú Vladimír Vnuk a Kristína Vavríková

Ministerstvo pôdohospodárstva
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Vláda Roberta Fica vymenovala na svojom prvom zasadnutí nových štátnych tajomníkov jednotlivých ministerstiev. Zároveň odvolala doterajších.

Na agrorezorte bude štátnym tajomníkom Vladimír Vnuk. Generálnou tajomníčkou služobného úradu na tomto ministerstve sa stane Kristína Vavríková.

Vladimír Vnuk pôsobil od októbra 2021 doteraz ako výkonný riaditeľ Krajskej organizácie cestovného ruchu v Nitrianskom kraji. Od polovice roka 2016 do marca 2021 bol výkonným riaditeľom Pôdohospodárskej platobnej agentúry, respektíve riaditeľom sekcie financovania podpôr a rozpočtu PPA. V rokoch 2012 až 2016 bol riaditeľom Agentúry pre rozvoj vidieka.

Kristína Vavríková podľa oficiálneho životopisu zverejneného na webovej stránke úradu vlády v súčasnosti pôsobila na dvoch pozíciách, ako vedúca personálneho oddelenia Úradu vlády SR a zároveň ako vedúca organizačno-právneho oddelenia Ústredného kontrolného a skúšobného sústavu poľnohospodárskeho v Bratislave. V rokoch 2017 až 2020 bola zamestnankyňou štátneho podniku Letové prevádzkové služby. Predtým pracovala ako riaditeľka Colného úradu v Nitre, na ministerstve dopravy a v rokoch 2013 – 2016 na ministerstve pôdohospodárstva, konkrétne ako riaditeľka odboru technickej pomoci.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments