Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Vulcan KompleX – Listové hnojivá na báze NPK a horčíka s mikroprvkami

Vulcan KompleX - Listové hnojivá na báze NPK a horčíka s mikroprvkami
insert_photoVulcanAgro Kft.

Spoločnosť VulcanAgro Kft. prináša produkty určené pre rastlinnú výrobu s obsahom všetkých potrebných živín. Opakované a jednostranné používanie priemyselných hnojív môžu vyvolať v rastline nedostatok viacerých živín.

KompleX pre obilniny a repku olejnú

Obilniny majú značné požiadavky na NPK a horčík, ale potrebujú aj viac mangánu, medi a zinku. Repka olejná je okrem NPK a horčíka vďačná za viacnásobné doplnenie bóru a síry. Listové hnojivá Vulcan Obilniny KompleX a Vulcan Repka KompleX spĺňajú uvedené požiadavky. Opakovane sa aplikujú v dávkach 8-12 litrov na hektár.

KompleX pre kukuricu a slnečnicu

Komplexné hnojivá zabezpečujú prekonanie stresu spôsobeného počasím a rýchlejšiu regeneráciu a rast. Kukurica a slnečnica obľubujú, ak ich podporíme prostredníctvom listového hnojiva prípravkom obsahujúcim NPK a horčík.

Vulcan KompleXné hnojivá zabezpečia optimálny príjem živín v počiatočnom období rastu, aby sa riadky rýchlo uzatvárali a nesvietilo do nich slnko. Mladé rastliny tak nepriťahujú zajace.

Vulcan Kukurica KompleXVulcan Slnečnica KompleX zabezpečujú rýchly prísun živín, najmä v čase, keď ich rastlina nevie prijať z pôdy. Obe listové hnojivá sa môžu aplikovať v dávkach 8-12 litrov na hektár a to až niekoľkokrát, v závislosti od fázy 4-6 listov rastlín.

Naše produkty sú pre Vás pripravené!

Unikátny KompleX sója

Vulcan Sója KompleX je produkt špeciálne vytvorený pre sóju s prevahou horčíka, síry, fosforu a draslíka, ale obsahuje aj bór, zinok, mangán a molybdén ako mikroživiny. Svojim unikátnym a vyváženým zložením špeciálne pre strukoviny podporuje tvorbu hrčkotvorných baktérií. Listové hnojivo Vulcan Sója KompleX sa používa od počiatočných fáz pestovania rastliny v dávke 8 – 12 litrov na hektár a aplikuje sa 3-4 krát za sezónu.

KompleX pre vinič

V prípade viniča je najdôležitejšie doplniť horčík a draslík prostredníctvom listov, spolu s malým množstvom fosforu a mikroživín. Listové hnojivo Vulcan Vinič KompleX preto môže používať už od obdobia pred kvitnutím až do obdobia dozrievania, a to viackrát, v stredných až vysokých dávkach (10 – 20 l/ha).

KompleX pre zeleninu a ovocie

Listové hnojivá Vulcan Zelenina KompleX a Vulcan Ovocie KompleX obsahujú prevažne horčík, draslík, fosfor a stopové prvky, ale aj dusík. Ich úlohou je najmä doplniť horčík a draslík, ale aj odstrániť skrytý nedostatok stopových prvkov. Oba produkty sa odporúčajú používať v dávke od 10 do 20 litrov a to aj viackrát počas sezóny.

Špeciálna ponuka na IBC kontajnery a kanistre!

Spoločnosť VulcanAgro Kft. predáva listové hnojivá KompleX v 600- a 1 000-litrových IBC kontajneroch a 20-litrových kanistroch. V rámci propagačných akcií poskytujeme výraznú zľavu pri nákupe dvoch IBC kontajnerov.

Poľnohospodári, ktorí si zakúpia 2-3 druhy produktov v 20 litrových kanistroch, za každých 10 zakúpených kanistrov dostanú jeden kanister zadarmo.

Všetky listové hnojivá KompleX sú hnojivami ES a majú registráciu CE. Bližšie informácie o akcii Vám poskytne najbližší predajca alebo regionálni zástupcovia spoločnosti VulcanAgro Kft.

www.vulcanagro.hu
www.vulcanagro.sk

Vulcan logo

Autor článku: VulcanAgro Kft.
Zdroj obrázku: VulcanAgro Kft.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments