Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z ekonomiky

PPA predlžuje výzvu číslo 65 až do konca augusta

PPA predlžuje výzvu číslo 65 až do konca augusta
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) predlžuje lehotu na podávanie žiadostí v rámci výzvy číslo 65 na predkladanie žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku (ŽoNFP) pre opatrenie 4 – Investície do hmotného majetku, podopatrenie 4.1 – Podpora na investície do poľnohospodárskych podnikov, a to až do konca augusta 2023.

Pôvodný termín na predkladanie žiadostí bol od 15. novembra 2022 do 6. apríla 2023. Alokácia na uvedenú výzvu predstavuje sumu 50 miliónov eur.

Výzva je určená pre oblasť špeciálnej rastlinnej výroby (ŠRV), ŠRV – malí poľnohospodári, živočíšnej výroby (ŽV), ŽV – malí poľnohospodári, skladovacie kapacity pre produkciu ŠRV, ako aj hightech pre ŠRV a ŽV.

PPA upozornila, že ŽoNFP vrátane príloh sa podáva výlučne elektronicky prostredníctvom formulára ŽoNFP zverejneného na portáli Slovensko.sk. Aj v tejto výzve je k dispozícii Katalóg cien poľnohospodárskej techniky, stavieb a technológií.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
3 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Radovan
Radovan
1. apríl 2023 9:40

Tak to je dobry vtip na den blaznov, nic ine im ani nezostava,lebo uz tam nezostal ziadny odbornik,ktory by im vedel nastavil novu vyzvu,mozu do volieb iba tak predlzovat tie stare,ale KEDY uz budeme mat informacie,kolko sa vydalo rozhodnuti na projekty? Z akeho poctu? A kolko este musia spracovat?To tu… Celý komentár »

kalman
kalman
4. apríl 2023 11:32
Odpoveď na  Radovan

Nazdar- mne by stačilo rozhodnutie za minulý rok – furt nič-ale čo sa rozčuľujem – oni majú 13 mesiacov a prešlo len 11. Apropo včera som zachytil, že k novým žiadostiam treba vyplniť excel tabuľky o vlastnej a prenajatej pôde.U nás je na jednej parcele 1000 vlastníkov. je tam fond… Celý komentár »

PP
PP
11. apríl 2023 23:42
Odpoveď na  Radovan

Ale kdeže, alebo možno aj hej, ale dôvod je ten, aby to NEMUSELI vyhodnotiť do septembra, už to nechajú na nástupcov! Nemajú na to, bohužiaľ realita na PPA!!!