Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

V Nitre začali prípravy na odborný veľtrh Agrosalón 2013

V Nitre začali prípravy na odborný veľtrh Agrosalón 2013
insert_photoJuraj Huba - V roku 2007 sa Agrosalónu zúčastnila aj spoločnosť Zetor

Medzinárodný veľtrh Agrosalón sa v pamäti poľnohospodára zapísal v roku 2007, keď sa konal prvý raz. Už vtedy, vystavovatelia aj návštevníci vysoko hodnotili úroveň podujatia, ktoré je primárne zamerané na poľnohospodársku techniku.

Odvtedy výstavisko Agrokomplex v Nitre organizuje veľtrh každé dva roky. V súčasnosti začali prípravy na štvrté podujatie, ktoré sa uskutoční v poslednej dekáde marca a kde poľnohospodári znova získajú najnovšie informácie o trendoch v poľnohospodárskej mechanizácií.

„Na minulotýždňovom Dni poľa v Seliciach prebiehali prvé rokovania. Viacerí predajcovia techniky potvrdili svoju účasť. Ďalších oslovíme už v najbližších týždňoch,“ povedala pre portál poľnoinfo.sk Lenka Haverlíková, manažérka výstavy Agrosalón.

Tak ako v minulosti, aj budúci rok budú mať vystavovatelia združení v organizácií výrobcov a predajcov pôdohospodárskej techniky – Agrion, zvýhodnené ceny za prenajatú výstavnú plochu.

„Agrion sa spolu so Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou v Nitre bude podieľať aj na sprievodných podujatiach, ktoré majú najmä formou rôznych seminárov zabezpečiť zaujímavý program pre návštevníkov,“ hovorí Lenka Haverlíková.

Možnosť prihlásiť sa na veľtrh, na ktorom sa v roku 2011 zúčastnilo 137 vystavovateľov, majú predajcovia poľnohospodárskej techniky, ale aj dodávatelia technológií do 10. januára budúceho roka.

Viac informácií o veľtrhu nájdete na stránke:

http://www.agrokomplex.sk/vystava/248

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Juraj Huba - V roku 2007 sa Agrosalónu zúčastnila aj spoločnosť Zetor

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments