Zadajte hľadaný výraz

Poľnovízia Z domova

Štefan Adam vo videorozhovore: V súčasnosti sa schvaľujú legislatívne predpisy, ktoré súvisia SPP 2021 – 2027

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
18 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
marcel sako
marcel sako
10. máj 2019 16:25

Dobrý Deň Kto to je tento človek. nedá sa o ňom nič nikde nájsť. Ak niekto niečo o ňom viete dajte mi vedieť kde tieto informácie nájdem. ak bude ako mno ďalších úradníkov , čo nikdy neboli na poli a ani v maštali tak zase sa budeme trápiť. Ďakujem za… Celý komentár »

bps
bps
10. máj 2019 18:57

Marcel, nebudem rozpitvávať všetko, ale je to chlap ktorý sa ako prvý postavil Jahnátkovej korupcii…

Štefan Adam
Štefan Adam
10. máj 2019 19:52

Pán Sako, zrejme popri iných povinnostiach ste zabudli na našu vzájomnú výmenu názorov na stránkach Poľnoinfo.sk, a to pri príležitosti konania sa úspešnej konferencie OECD s názvom “Nástroje hodnotenia a riadenia rizík v agropotravinárskom sektore”, ktorá sa uskutočnila v októbri 2018.

https://polnoinfo.sk/stefan-adam-chyby-v-riadeni-rizik-vedu-k-znizeniu-konkurencieschopnosti-v-polnohospodarstve/

http://www.vuepp.sk/konferencia/fotogaleria

marcel sako
marcel sako
11. máj 2019 18:53

Zas som sa nič nedozvedel. A čo sa týka riadenia rizík zbytočne som stratil dva dni, nič mi to neprinieslo a aj ostatným odporúčam takéto akcie nenavštevovať. Riadenie rizík je niečo úplne iné ako sa tam na tej akcii preberalo. Poľnohospodárom nikto nepomôže pokiaľ nepríde generácia poctivých sedliakov, ktorý si… Celý komentár »

Štefan Adam
Štefan Adam
11. máj 2019 20:20

Pán Sako, svojim vyjadrením ste sa usvedčili, že nemáte šajnu, čo riadenie rizík vlastne je. Peniaze použité v poľnohospodárstve do oblasti riadenia rizík pokladám za najzmysluplnejšie vynaložené peniaze. Poznáte spôsob, alebo nástroj, akým môže poľnohospodár čeliť striedajúcim sa výčinom počasia, akými sú sucho, krúpy, záplavy, atď.? Nepoznáte! V období výkyvov… Celý komentár »

marcel sako
marcel sako
15. máj 2019 3:47
Odpoveď na  Štefan Adam

Poznám Ale v prvom rade vy politici a médiá už konečne začnite vysvetľovať národu kto a čo je to poľnohospodár a poľnohospodárstvo, lebo od tohto sa všetko odvíja . Podporte vzdelávanie, vedu a výskum. Pokiaľ si ľudia nezačnú uvedomovať aký je poľnohospodár pre ich život dôležitý , tak sa nič… Celý komentár »

Juraj Mačaj
Juraj Mačaj
13. máj 2019 7:07

Marcel spomaľ. Ty si praktický agronóm. Politika je však oveľa zložitejšia ako procesy ktoré riadiš ty. Na poli sa rozhoduješ rýchlo a často sám, maximálne konzultuješ. V politike by mal byť širší dialóg a ochota robiť kompromis tak aby všetky strany, alebo aspoň väčšina akceptovalo výsledné rozhodnutie. Dôležité je, že… Celý komentár »

marcel sako
marcel sako
15. máj 2019 3:25

Ďakujem za Vaše komentáre pani. Ja som len chcel vedieť viac o p.Adamovi a preto som musel troch vyprovokovať diskusiu /ale nič som sa nedozvedel/ ale bohužiaľ okrem teba Juraj a p.Adama sa nikto nezapojil, ale to sa dá na internete čakať. Každý mame nejaký názor , ktorý vyplýva z… Celý komentár »

Štefan Adam
Štefan Adam
15. máj 2019 8:36

Pán Sako, ďakujem za Vaše postoje a názory. Diskusia je dôležitá a nikdy som sa jej nebál. Ako ste si mohli všimnúť, svoju kampaň vediem v pozitívnom duchu, aby nás pôdohospodárov viac spájala, ako rozdeľovala. Nevediem ju proti niekomu, ale v mene niečoho. A tým je záujem Slovenska a potreba… Celý komentár »

ZVPaRFS Peter
ZVPaRFS Peter
15. máj 2019 20:56

Pan Marcel ja som SHR a zastupoval som v minulosti ZVPaAS pri rokovaniach so štátnym tajomníkom Štefanom Adamom ohladom požiadaviek označovania podomácky vyrobených vozidiel tzv.”C” značky.Pomohol nám to vyriešiť . Verím ,že aj v budúcnosti bude nápomocný v európskej poľnohospodárskej politike.

Štefan Adam
Štefan Adam
16. máj 2019 7:01

Pán Peter, ďakujem za Vašu spätnú väzbu, vážim si ju! Pri nastavení budúcej poľnohospodárskej politiky musíme spolu veľa hovoriť a diskutovať, aby sa v nej našiel každý segment pôsobiaci v rámci nášho rezortu. Dá sa to! Slovensku z celkového rozpočtu EÚ na SPP prislúchajú 4,4 mld. eur. K tomu je… Celý komentár »

Starý Gazda
Starý Gazda
17. máj 2019 22:17

naše polnohospodarstvo nelikviduje EU ale naše vlady od roku 2010

realista
realista
19. máj 2019 12:10
Odpoveď na  Starý Gazda

asi nie ste “Starý Gazda” lebo by ste si pamätal, že demontáž Slovenského poľnohospodárstva začala v 90-tych rokoch……a áno naše poľnohospodárstvo nelikviduje EÚ, ale zahraničné obchodné spoločnosti, a i sami poľnohospodári za pomoci potravinárov…

Starý Gazda
Starý Gazda
19. máj 2019 22:10

je to na dlhu debatu pozrite si članok dojivost v 81 za sociku pol premiovy ukazovatel dojivost a uroda obilovin tie sa urodili na papiery a kravy ten papier museli zožrat tak nedojili uroda zemiakov bola 10 t v90 rokoch predsedovia rozmyšlali ako ziskat JRD jedni cez kupu DPL ini… Celý komentár »

realista
realista
20. máj 2019 7:49

re”Starý gazda” – súhlas, že je to na dlhú debatu – tiež by som mohol prispieť množstvom čísel, technologický pokrok nemožno zastaviť – len mi vadil ten rok 2010

ZVPaRFS
ZVPaRFS
23. máj 2019 23:55

Starý gazda má vo všetkom pravdu.Veru tak to bolo.Neidealizujme si socík realita bola niekde inde.

Štefan Adam
Štefan Adam
25. máj 2019 10:34

STARÝ GAZDA, ten proces začal oveľa skôr, ako uvádzate. Náš vstup do EÚ v roku 2004 to ešte viac akceleroval, pretože naši vyjednávači v oblasti poľnohospodárstva nevyrokovali vyvážené podmienky vstupu do Únie. Doplácame na to doteraz. Po otvorení jednotného trhu sme na to doplatili stagnáciou, či dokonca útlmom niektorých odvetví.… Celý komentár »