Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Skompletizovali sme zostavu diskusných okrúhlych stolov

Niekoľko dní pred Agrokomplexom existuje ešte stále možnosť prihlásiť sa na diskusné stoly, ktoré pre návštevníkov nitrianskeho výstaviska pripravilo Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Agroinštitút Nitra, štátny podnik a portál poľnoinfo.sk. K dnešnému dňu je finalizovaný zoznam účastníkov všetkých diskusných okrúhlych stolov.

Do plnej zostavy nám chýbali dvaja účastníci, ktorí majú vystúpiť v sobotu. K téme o zastúpení domácich výrobkov v obchodných prevádzkach prijal pozvanie Miloš Ševčík, výrobný riaditeľ Vinárskych závodov Topoľčianky. Tým sme finalizovali zostavu hostí, kde za potravinársku samosprávu (SPPK) vystúpi Dušan Janíček a za združenie slovenských výrobcov – Úniu hydinárov Slovenska, Daniel Molnár.

Pri diskusii o informovaní všeobecných médií o poľnohospodárstve sa nám podarila finalizovať taktiež zaujímavá zostava. Jozef Sedlák, predseda Klubu poľnohospodárskych novinárov, ktorého už celé generácie čitateľov Pravdy poznajú ako svoju spojku medzi informáciami o kvalite potravín, poľnohospodárstve a v poslednom období aj o víne, bude diskutovať so Stanislavom Nemcom, tlačovým tajomníkom Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory. Túto pre čitateľov poľnoinfo.sk a návštevníkov portálu www.polnoprojekt.sk už známu zostavu, doplní vedúci vydania spravodajskej televízie TA3 – Peter Tomašovič.

Ak už dnes viete, v ktorý deň sa 39. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex zúčastnite, neváhajte a zaregistrujte sa cez stránku www.polnoprojekt.sk. Zabezpečíte si tým miesto v sále, ktorej kapacita je obmedzená.
Teším sa na stretnutie na Agrokomplexe 2012, buď pri informačnom stánku portálu poľnoinfo.sk, ktorý sa nachádza v pavilóne A, alebo v sále diskusných stolov, ktorú nájdete v rovnomennom pavilóne.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku:

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments