Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Odišiel MARCEL NOVICKÝ

Odišiel MARCEL NOVICKÝ
insert_photoRoľnícke noviny

S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že vo štvrtok (22. decembra) skonal Ing. Marcel Novický, dlhoročný predseda RD Cífer v okrese Trnava.

Marcel Novický sa stal obeťou jazdy 33-ročného Galanťana na automobile BMW, ktorý pri prebiehaní dostal šmyk v miestnej časti Pác v obci Cífer. Tu zrazil chodca – nášho kamaráta a významného člena slovenskej agrárnej rodiny.

“Novický kráčal po okraji cesty na svoje pracovisko, pešo, ako bol roky zvyknutý. Počas jeho vedenia podnik dosahoval výborné výsledky. Na úspešnom družstve sa striedali vysokopostavené domáce aj zahraničné návštevy. RD Cífer stále patrí medzi najproduktívnejšie poľnohospodárske podniky v celom regióne. Rodinnú tragédiu hlboko zdieľajú všetci spoluobčania nebohého Ing. Marcela Novického. Úprimné pohnutie vyjadril aj obecný úrad,” uvádza internetová stránka týždenníka Trnavský hlas.

Posledná rozlúčka s našim priateľom a kolegom Ing. Marcelom Novickým sa uskutoční 29.decembra 2011 (štvrtok). Začne sa o 13. hodine v kostolíku v Páci (miestna časť obce Cífer), potom bude nasledovať pohrebný obrad na cintoríne v Páci.

Marcel Novický (57 rokov) – Pochádzal z Pečovskej Novej Vsi (okres Sabinov) a vyštudoval Vysokú školu poľnohospodársku v Nitre. Dlhodobo viedol Roľnícke družstvo Cífer. Marcel Novický má dve deti.

Autor článku: redakcia poľnoinfo.sk (zo zdrojov RPPK Trnava, týždenník Trnavský hlas a denník Nový Čas)
Zdroj obrázku: Roľnícke noviny

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments