Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Mimoriadne školenie k evidencii pozemkov

Mimoriadne školenie k evidencii pozemkov
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

V súvislosti s povinnosťou podať evidenciu pozemkov na účely poskytnutia priamych platieb organizuje rezort pôdohospodárstva a rozvoja vidieka školenie „Ako viesť evidenciu prenajatých a vlastných pozemkov podľa vyhlášky č. 172/2018 Z. z.“, ktoré sa uskutoční 21.06. 2023 od 09:00 do 11:00 hod. v priestoroch Inštitútu znalostného pôdohospodárstva a inovácií, Akademická 4, Nitra a aj v online forme.

Prosíme záujemcov o vyplnenie a zaslanie online prihlášky do 19. júna 2023, 12:00 hod. Po zaregistrovaní bude účastníkovi zaslaný prihlasovací link v prípade, že sa chce zúčastniť na online forme školenia. Pre viac informácií navštívte web Národnej siete rozvoja vidieka SR.

Školenie zabezpečujú Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Pôdohospodárska platobná agentúra a Národná sieť rozvoja vidieka.

Cieľom je informovať a inštruovať farmárov ako správne naplniť ustanovenia Vyhlášky 172/2018 Z. z. o spôsobe a rozsahu vedenia a poskytovania evidencií a stanovenia obvyklej výšky nájomného.

Autor článku: tlačový odbor MPRV SR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments